Προς το περιεχόμενο

huawei gt2 pro αξίζει να παω σε Samsung Galaxy Watch 5 η pro


76xristos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

huawei gt2 pro αξίζει να παω σε  Samsung Galaxy Watch 5 η pro  αξιζει ? 

θελω απλα να συγχρωνίζει εντελος με το s21 ultra και διαβασα οτι εχει και nfc απλα με κόλλησε η μπαταριά που λεει 2 μερες κάποιοι ενω στο gt μια βδομάδα την βγάζω καποια γνωμη η εμπειρία ? ευχαριστώ πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι και εγω στην ιδια φαση , αλλα η ερωτηση μου ειναι : " τιμη huawei gt2 pro= με τιμη huawei gt3  pro "γιατι να παρεις το 2 και οχι το 3 ? για το Galaxy Watch 5 και εγω διαβασα και ειδα σε αρκετα reviws οτι οντος η μπαταρια ειναι του διήμερου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το huawei gt2 pro και σκεφτομουν αν αξιζει να παω στο sam μονο και μονο για να εχω πληρης λειτουργείες και συγχρονισμο με το κινητο μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 76xristos είπε

εχω το huawei gt2 pro και σκεφτομουν αν αξιζει να παω στο sam μονο και μονο για να εχω πληρης λειτουργείες και συγχρονισμο με το κινητο μου 

Γιατί να μην αξιζει? Όπως φορτιζεις το κινητό σου θα βάζεις και το ρολόι τόσο δύσκολο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι δυσκολο  οταν εχει συνηθησει να φορτιζεις μια φορα την εβδομαδα  απο το να καθεσε να το φορτιζεις καθε λιγο και λιγακι 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, 76xristos είπε

ναι ειναι δυσκολο  οταν εχει συνηθησει να φορτιζεις μια φορα την εβδομαδα  απο το να καθεσε να το φορτιζεις καθε λιγο και λιγακι 

Ε οκ. μείνε με το huawei...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...