Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα αίτησης για PSVR adaptor για PS5


atrabalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, ειμαι κατοχος ενος PSVR και προσφατα πηρα και το PS5 ,διαβαζω σε διαφορα σαιτ οτι για να παιζει το ενα με το αλλο θελει εναν adaptor τον οποιο σου δινει δωρεαν η sony hellas.... μπαινω και εγω στο παρακατω λινκ να κανω την αιτηση     https://camera-adaptor.support.playstation.com/el-gr ,,, βρε τι με mozila δοκιμασα , τι chrome ,τι edge,τι safari,τι opera......δεν προχωρούσε με τιποτα,,, κανει λουπα και μολις βαλεις τον σειριακο σε ξαναπεταει στην αρχη......

Στελνω μαιλ στην sony.....και η απαντηση ειναι μπες σε αυτο το λινκ.....................και μου δινει το ιδιο λινκ?????????????????????????????????  περνω τηλεφωνο και λεω ρε παιδια δε λειτουργει το λινκ για αυτο εστειλα μαιλ ,υπαρχει αλλος τροπος???? και μου λενε ΜΟΝΟ το λινκ......αυτο που δε δουλευει....................

Και ρωταω,,,,υπαρχει κανεις που να εχει μπει στο παραπανω λινκ και να πηρε τον ανταπτορα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, atrabalos είπε

Καλησπερα, ειμαι κατοχος ενος PSVR και προσφατα πηρα και το PS5 ,διαβαζω σε διαφορα σαιτ οτι για να παιζει το ενα με το αλλο θελει εναν adaptor τον οποιο σου δινει δωρεαν η sony hellas.... μπαινω και εγω στο παρακατω λινκ να κανω την αιτηση     https://camera-adaptor.support.playstation.com/el-gr ,,, βρε τι με mozila δοκιμασα , τι chrome ,τι edge,τι safari,τι opera......δεν προχωρούσε με τιποτα,,, κανει λουπα και μολις βαλεις τον σειριακο σε ξαναπεταει στην αρχη......

Στελνω μαιλ στην sony.....και η απαντηση ειναι μπες σε αυτο το λινκ.....................και μου δινει το ιδιο λινκ?????????????????????????????????  περνω τηλεφωνο και λεω ρε παιδια δε λειτουργει το λινκ για αυτο εστειλα μαιλ ,υπαρχει αλλος τροπος???? και μου λενε ΜΟΝΟ το λινκ......αυτο που δε δουλευει....................

Και ρωταω,,,,υπαρχει κανεις που να εχει μπει στο παραπανω λινκ και να πηρε τον ανταπτορα???

Δοκιμαζοντας το λινκ σου, τωρα μολις απο chrome, με εβαλε κανονικα και υπαρχει ενα κουτακι στο οποιο βαζεις το σειριακο αριθμο του psvr σου και πατας επομενο. Δεν εβαλα σειριακο αριθμο, γιατι δεν εχω μαζι μου το δικο μου.

Παντως κι εμενα η εμπειρια μου στο συγκεκριμενο θεμα ειναι κακιστη. Το καλοκαιρι, μπηκα σε αυτο το λινκ, εκανα την διαδικασια, εβαλα τον σειριακο αριθμο, με αποδεχθηκε ως δικαιουχο και μου ζητησε στοιχεια επικοινωνιας και διευθυνση για να μου στειλουν τον ανταπτορα. Τα εκανα ολα αυτα, η διαδικασια ολοκληρωθηκε και μου ηρθε και e-mail πως μεσα σε 20 μερες θα εχω παραλαβει τον ανταπτορα.

Οσο τον ειδες εσυ τον ανταπτορα, τον ειδα κι εγω. Εστειλα 2-3 e-mail, δεν υπηρξε ανταποκριση απο πουθενα, βαρεθηκα και το παρατησα. Με την ευκαιρια, θα ξαναδοκιμασω τη διαδικασια, μηπως τελικα μου το στειλουν. Το καλυτερο βεβαια θα ειναι να μου πουν πως δεν το δικαιουμαι γιατι μου εχουν στειλει ηδη τον ανταπτορα. :P 

Τεσπα, νομιζω πως στη χειροτερη περιπτωση υπαρχει και στο εμποριο και κανα 15αρι ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Αν το αγοράσατε μεταχειρισμένο έχει δηλωθεί ήδη ο σειριακούς αριθμός και δεν θα παραλάβετε ποτέ. Εγώ παρέλαβα μέσα σε 1 μήνα από όταν έκανα την αίτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2023 στις 1:16 ΜΜ, Xapas είπε

Φιλε μου έβγαλες ακρη με αυτο το θέμα; προσπαθώ και εγω και εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα τους πήρα τηλ εκανα τα πάντα και εγω αλλα τπτ 

Οχι φιλε μου δεν εβγαλα ακρη δυστυχως. Ειχα κανει την αιτηση το προηγουμενο καλοκαιρι. Εγινε δεκτη και μου εστειλαν mail πως θα παραλαβω τον ανταπτορα, μεσα σε 20 μερες ή κατι τετοιο. Οσο τον ειδες εσυ τον ανταπτορα, τον ειδα κι εγω.

Μικρο το κακο. Πηρα απο το σκρουτζ εναν ανταπτορα γυρω στα 15-20€ και τελειωσε η υποθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...