Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή Router σε Cosmote


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Έκανα ανενέωση ταχύτητας στο σταθερό μου και μου έστειλαν καινούργιο router , μου ειπαν να επιστρέψω το παλιό σε ενα κατάστημα αλλιώς θα υπάρχει χρέωση στον λογαριασμό. Το θέμα ειναι οτι δεν το εχω το router στην αθήνα ( καθώς χρησιμοποιούσαν αλλο ετσι και αλλιώς ) αλλα μαλλον ειναι στο εξοχικό.

Αν δεν το επιστρέψω ξέρουμε ποια ειναι η χρέωση ποσα πρέπει να πληρώσω ; , για να δω δηλαδή αν αξίζει να πάω στο εξοχικό να το πάρω αλλιως αν ειναι κατι μικρό σε ποσό να το πληρώσω να τελειώνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SPANK είπε

Καλησπέρα

Έκανα ανενέωση ταχύτητας στο σταθερό μου και μου έστειλαν καινούργιο router , μου ειπαν να επιστρέψω το παλιό σε ενα κατάστημα αλλιώς θα υπάρχει χρέωση στον λογαριασμό. Το θέμα ειναι οτι δεν το εχω το router στην αθήνα ( καθώς χρησιμοποιούσαν αλλο ετσι και αλλιώς ) αλλα μαλλον ειναι στο εξοχικό.

Αν δεν το επιστρέψω ξέρουμε ποια ειναι η χρέωση ποσα πρέπει να πληρώσω ; , για να δω δηλαδή αν αξίζει να πάω στο εξοχικό να το πάρω αλλιως αν ειναι κατι μικρό σε ποσό να το πληρώσω να τελειώνω

Δες εδω

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjVt4mnnbH9AhVy_rsIHaNoDaUQFnoECAwQAQ&url=https%3A%2F%2Fhelp.cosmote.gr%2Fsystem%2Ftemplates%2Fselfservice%2Fgnosisgr%2FFiles2%2FTermatikos_exoplismos_xrhsidaneio.pdf&usg=AOvVaw1YvmgjNLronK1dVtH7D071

Ελπιζω να ισχυουν οι τιμες και να μην τις εχουν αλλαξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SPANK είπε

Καλησπέρα

Έκανα ανενέωση ταχύτητας στο σταθερό μου και μου έστειλαν καινούργιο router , μου ειπαν να επιστρέψω το παλιό σε ενα κατάστημα αλλιώς θα υπάρχει χρέωση στον λογαριασμό. Το θέμα ειναι οτι δεν το εχω το router στην αθήνα ( καθώς χρησιμοποιούσαν αλλο ετσι και αλλιώς ) αλλα μαλλον ειναι στο εξοχικό.

Αν δεν το επιστρέψω ξέρουμε ποια ειναι η χρέωση ποσα πρέπει να πληρώσω ; , για να δω δηλαδή αν αξίζει να πάω στο εξοχικό να το πάρω αλλιως αν ειναι κατι μικρό σε ποσό να το πληρώσω να τελειώνω

ασε να στο χρεωσουνε , εσυ οποτε το βρεις το μοντεμ μπορεις να το πας στο γερμανο η σε καταστημα κοσμοτε και να ζητησεις αποχρεωση. και μετα θα σου βγει μειον ο επομενος λογαριασμος . Εγω να φαντασεις ειχα το booster 1 κρατησει και μου το χρεωσαν 120 ευρω και τα πληρωσα και μετα το επεστρεψα . Και εχω απο το οκτωμβριο ή Νοεμβριο μειον στο λογαριασμο μου ! και ετσι ξερω οτι δεν εχω να πληρωσω την κοσμοτε σταθερη  αφου τα εχω ηδη καταβαλει. Τωρα περιμενω να βγει ο νεος λογαριασμος με εκπτωση 5 ευρω απο τα μειον 5 ευρω του προηγουμενου μηνα . :-) . Ρωτησα και στον οτε και μου ειπανε οτι παλιο μοντεμ να εχεις χρεωθει και να εχει περασει καιρος μπορεις να το πας πισω και θα σου κανουνε αποχρεωση καλο θα ειναι να τους το πεις . Επισης σου στελνουνε και sms οτι για να αποφυγεις τις χρεωσεις να το επιστρεψεις . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...