Προς το περιεχόμενο

GAMEATHLON -Germanos app 5000 πόντοι (2500+2500) = 10€ δωροεπιταγή για αγορές στον ΓΕΡΜΑΝΟ [ΕΛΗΞΕ-ημιAKYΡΑ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

40 λεπτά πριν, GreeKar98K είπε

Έχεις την καλοσύνη να μου πεις πως σε ενημερώσαν; Στην δική μου παραγγελία μου ηρθε μονο ενα email που λεει παραλαβη απο το καταστημα και οο ανθρωποι δεν εχουν ιδεα να μου πουν τι σημαίνει και πότε θα είναι διαθέσιμο,

image.png.3a11980898cf575a0758689e8a3c8b88.png

Με πήραν τηλέφωνο πριν λίγο να πάω αύριο να τα παραλάβω. Έβαλα αντικαταβολή 20 ευρώ από κατάστημα. Πήραν μέσα σε μισή ώρα λογικά τα είχαν άμεσα διαθέσιμα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iwnas28 είπε

1 χρονο

στο γράφει από κάτω!

Ευχαριστώ. Δεν έχω κάνει ακόμα δημιουργία κουπονιού. Ήθελα να μάθω για να δω αν θα το προχωρήσω σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gamer73 είπε

Βάζω τον κωδικό και δεν μου αφαιρεί την εκπτωση ξέρει κανείς τι έχει γίνει?

Ειναι για αγορες ανω των 30 ευρω. Δηλαδη αν βαλεις κουπονι 10 ευρω σε αγορα 20 ευρω δεν θα σε αφαιρεσει κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως έχουν παγώσει όλα τα κουπόνια. Ακόμα και ένα κουπόνι που είχα βγάλει πριν 1 εβδομάδα καμία σχέση με το Gameathlon, δεν μπορώ καν να το χρησιμοποιήσω. Καλά πήγε αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xPhenomenon είπε

Έχω την εντύπωση πως έχουν παγώσει όλα τα κουπόνια. Ακόμα και ένα κουπόνι που είχα βγάλει πριν 1 εβδομάδα καμία σχέση με το Gameathlon, δεν μπορώ καν να το χρησιμοποιήσω. Καλά πήγε αυτό. 

Και εδώ το ίδιο έχω παλιό κουπόνι και δεν με αφήνει να το χρησιμοποιήσω; Τι εξυπνάδα είναι πάλι αυτή;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εμένα βλεπω μου αφαιρέσανε τους μισους ποντους. Έχει μπει κανεις σε διαδικασια να επικοινωνησει μαζι τους ;

Επεξ/σία από geopapa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο συνέβη και σε εμένα που τελικά κατάφερα προχθές αργά το βράδυ να περάσω τους 2 κωδικούς…

Αφαίρεσαν χθες το πρωί τους μισούς πόντους και το κουπόνι των 5 ευρώ (με τους άλλους μισούς πόντους) δεν λειτουργεί…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλημερα,εγω πηρα ποιντς αλλα δεν εκανα εξαργυρωση σε επιταγη,σημερα βλεπω οτι οι μισοι ποντοι εχουν εξαφανιστει,αυτο δεν με χαλασε οκ το δεχομαι ηταν μπαγκ τα πηραν πισω και οσοι προλαβαν....απλα για καποιο λογο προσπαθω να κανω αγορα με κουπονι 2 μηνων πισω το οποιο και μαζευα ορθοδοξα δηλ απο αλλες αγορες και δεν περναει ουτε εκεινο,μου λεει δεν λειτουργει προσωρινα,εχει κανεις αλλος τετοιο θεμα???

 

 

εστειλα κανα δυο μειλ αλλα πηρα τις κλασσικες ρηχες αυτοματοποιημενες απαντησεις τυπου μπες απο αλλο μπρουσερ,κανε αγορα ανω των 30 ευρω(ενω παλευω να αγορασω σμαρτφον των 200)κτλ κτλ

 

 

καμια ενημρωση εχουμε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...