Προς το περιεχόμενο

GAMEATHLON -Germanos app 5000 πόντοι (2500+2500) = 10€ δωροεπιταγή για αγορές στον ΓΕΡΜΑΝΟ [ΕΛΗΞΕ-ημιAKYΡΑ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 minutes ago, andreas1gr said:

Επαναλαμβάνει μονότονα ότι ο κωδικός δεν είναι σωστός…

 

Μήπως το πρώτο γράμμα το βάζεις κεφάλαιο; Εμένα αυτόματα το διόρθωσε αρχικά σε κεφάλαιο και δεν το πήρε και μόλις τα έβαλα όλα μικρά το δέχτηκε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marmagia είπε

Μήπως το πρώτο γράμμα το βάζεις κεφάλαιο; Εμένα αυτόματα το διόρθωσε αρχικά σε κεφάλαιο και δεν το πήρε και μόλις τα έβαλα όλα μικρά το δέχτηκε 

Με Αντιγραφή – επικόλληση δεν αλλάζει κανένα γράμμα…

Επίσης έκανα και τσεκ μήπως μένει κάποιο κρυφό κενό και κάνει ζημιά…

Αλλά δεν…

Προφανώς έχει φάει σκάλωμα…

Τεσπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HateMe είπε

Τσίμπησα αυτά.

 

image.png.ada7639697f5d8daf310566251a2823b.png

Τα τσιμπησα και εγω αυτα αν και εχω XM3 ενα 20αρικο. Μολις ειδοποιησαν αυριο θα ειναι στο καταστημα οποτε θα τα παραλαβω. Δειχνουν αξιοπρεπη για gaming προφανως δεν περιμενω να ειναι σαν xm3 στον ηχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τα τσιμπησα και εγω αυτα αν και εχω XM3 ενα 20αρικο. Μολις ειδοποιησαν αυριο θα ειναι στο καταστημα οποτε θα τα παραλαβω. Δειχνουν αξιοπρεπη για gaming προφανως δεν περιμενω να ειναι σαν xm3 στον ηχο.

Λίγο που τα είχα δοκιμάσει πριν αρκετό καιρό μου φάνηκαν decent. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τα τσιμπησα και εγω αυτα αν και εχω XM3 ενα 20αρικο. Μολις ειδοποιησαν αυριο θα ειναι στο καταστημα οποτε θα τα παραλαβω. Δειχνουν αξιοπρεπη για gaming προφανως δεν περιμενω να ειναι σαν xm3 στον ηχο.

Έχεις την καλοσύνη να μου πεις πως σε ενημερώσαν; Στην δική μου παραγγελία μου ηρθε μονο ενα email που λεει παραλαβη απο το καταστημα και οο ανθρωποι δεν εχουν ιδεα να μου πουν τι σημαίνει και πότε θα είναι διαθέσιμο,

image.png.3a11980898cf575a0758689e8a3c8b88.png

Επεξ/σία από GreeKar98K
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Flockyy είπε

Ευχαριστώ πάρα πολύ, χρησιμοποίησα και τον λογαριασμο της μητέρας μου και έτσι είχα σύνολο έκπτωσης 20 ευρώ!image.png.b78e2562642815bd22e2f9eeca76b537.png

κομπλε αραγε μπορεις και 3ο κουπονι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...