Προς το περιεχόμενο

Φθηνότερη εταιρία για σταθερή γραμμή και ίντερνετ?


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από bill27,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά απο καψώνι της voda που κατάργησε στο Βόλο το 3G πριν μέρες και το 4G δε λειτουργούσε ποτέ (σέρνεται) , αναγκαστικά πάω ξανά σε σταθερό

έχω μείνει πίσω , βλέπω συγχωνεύεις κτλ , αν έψαξε κάποιος πρόσφατα ας ποστάρει .

Βασικά επειδή δε παιζει καν vdsl , απλό adsl ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, korakios είπε

Μετά απο καψώνι της voda που κατάργησε στο Βόλο το 3G πριν μέρες και το 4G δε λειτουργούσε ποτέ (σέρνεται) , αναγκαστικά πάω ξανά σε σταθερό

έχω μείνει πίσω , βλέπω συγχωνεύεις κτλ , αν έψαξε κάποιος πρόσφατα ας ποστάρει .

Βασικά επειδή δε παιζει καν vdsl , απλό adsl ...

Εδω στο κεντρο  της Αθηνας και το 4g σε κοσμοτε σερνεται. Απορω τι καταργουν το 3g ενω το 4g δε δουλευει καν σωστα στο κεντρο της πρωτευουσας. Η κατάσταση στην ελλαδα ειναι φριχτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
2 ώρες πριν, korakios είπε

Μετά απο καψώνι της voda που κατάργησε στο Βόλο το 3G πριν μέρες και το 4G δε λειτουργούσε ποτέ (σέρνεται) , αναγκαστικά πάω ξανά σε σταθερό

έχω μείνει πίσω , βλέπω συγχωνεύεις κτλ , αν έψαξε κάποιος πρόσφατα ας ποστάρει .

Βασικά επειδή δε παιζει καν vdsl , απλό adsl ...

Δεν άλλαξε κάτι η Vodafone είναι ή ποίο φθηνή σέ σταθερή γραμμή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όντως αναγκαστικά στη voda έκλεισα , αλλά με κούφανε η nova , εκτός του οτι δεν έπαιρνε τηλ για προσφορά , αφού μετά απο σχεδόν εβδομάδα θυμήθηκαν μου έριξαν στεγνά άκυρο λόγω του οτι δεν υπάρχει δίκτυό τους στην περιοχή μου .

Γίνεται κάτι τέτοιο ? Δίπλα η γειτόνισά μου nova είχε , ο αδερφός μου ένα χλμ πιο πάνω είναι στη nova ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...