Προς το περιεχόμενο

Tv box


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φιλοι καλημερα ζω σχεδόν μόνιμα στην Λετονία, με ενδιαφέρει μόνο το live streaming για να βλέπω τα ελληνικά κανάλια,και Cosmote Nova και ταινίες που μου τις παρέχει ο provider μου. Games και άλλα δεν με ενδιαφέρουν. Ποιο από τα δύο μου προτείνετε το Nvidia shield η το Nvidia shield pro?

Επεξ/σία από Nikos_1961
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σου επιτρέπει ο πάροχος να βλέπεις εκτός Ελλάδας; Εκτός αν εννοείς τους παράνομους σερβεράδες που βλέπεις τα πάντα με ετήσια συνδρομή.

Έχεις και netflix, disney, amazon κτλ;

Δες αυτό το μποξάκι...

https://www.amazon.de/-/en/Assistant-Chromecast-Integrated-Streaming-Certified-White/dp/B093BWSS5Z/ref=sr_1_3?crid=WG88V2YGJRCI&keywords=mecool&qid=1677833807&sprefix=mecool%2Caps%2C180&sr=8-3

 

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Nikos_1961 είπε

Εχω σερβερ παράνομο φυσικά Iptv και βλέπω ξέρω StbEmu.

Τωρα έχω το Mi box αλλά κολλάει πολύ κυρίως στο Cosmote, και Nova sports,στους live αγώνες.

Μόλις τώρα, Nikos_1961 είπε

Τωρα έχω το Mi box αλλά κολλάει πολύ κυρίως στο Cosmote, και Nova sports,στους live αγώνες.

Δεν με νοιάζει η τιμή να βλέπω τέλεια όσο γίνεται θέλω.

11 λεπτά πριν, micos000 είπε

Σου επιτρέπει ο πάροχος να βλέπεις εκτός Ελλάδας; Εκτός αν εννοείς τους παράνομους σερβεράδες που βλέπεις τα πάντα με ετήσια συνδρομή.

Έχεις και netflix, disney, amazon κτλ;

Δες αυτό το μποξάκι...

https://www.amazon.de/-/en/Assistant-Chromecast-Integrated-Streaming-Certified-White/dp/B093BWSS5Z/ref=sr_1_3?crid=WG88V2YGJRCI&keywords=mecool&qid=1677833807&sprefix=mecool%2Caps%2C180&sr=8-3

 

Δεν με νοιάζει η τιμή να βλέπω τέλεια όσο γίνεται θέλω.Δεν με νοιάζει η τιμή να βλέπω τέλεια όσο γίνεται θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι live αγώνες είναι άλλο θέμα. Εκεί παίζει ρόλο πόσο γερός είναι ο σέρβερ και πόσοι παρακολουθούν ταυτόχρονα. Δεν είναι θέμα tv box, αν και το mi box είναι όντως αρκετά αδύναμο.

Αν βλέπεις καλά τα υπόλοιπα εκτός από τους αγώνες τότε και 3000€ υπολογιστή να στήσεις πάλι τα ίδια θα βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κατα την γνώμη σου το Nvidia Shield ο σωλήνας όχι το pro είναι αρκετό? Ξερεις αν έχει θύρα για ethernet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η διαφορές τους είναι ότι το pro έχει περισσότερη ram και αποθήκευση και έχει usb. Αν θέλεις διάβασε ένα συγκριτικό. -> https://www.androidcentral.com/nvidia-shield-pro-vs-standard

lan έχουν και τα δύο

spacer.png

Δεν έχω άποψη για τα συγκεκριμένα γιατί δεν τα έχω δει πως δουλεύουν.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...