Προς το περιεχόμενο

Hiphop/Rap ΠΑΛΙΑ


RacingCultureGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο φορουμ, ακούω από πολύ μικρός αυτή τη μουσική,δεν ακούω κάτι άλλο δε μπορεί το αυτί μου να ακούσει κατι διαφορετικό..με τιποτα.. επειδή έχω μείνει πλέον στην εποχή μέχρι και 2004-2005 και οτιδήποτε καινούργιο βγαίνει απλά προσωπικά μου φαίνεται ΑΙΣΧΟΣ..μη πω για τραπ.. απλά δε μπορώ θα βγάλω πολύ κακία και δε κάνει...

Θελω να ρωτήσω τώρα..

Επειδή κάποτε είχα πολύ μεγάλη συλλογή απο μουσικά cd , μέχρι που κάποια στιγμή τα πέταξα όλα, μαζί με ολη τη ντουλάπα μου καπέλα κ λοιπά..

Υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κάποιος η ακόμη και να έχει συλλογή απο τετοιου είδους μουσική μέχρι τη χρονολογία που ζητάω να με εξυπηρετήσει ώστε να ξαναμαζέψω απο την αρχή οτι είχα και ακόμη περισσότερα? 

Είτε μαγαζί είτε ιδιώτης,για γνήσια λέμε πάντα..

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/3/2023 στις 12:54 ΜΜ, RacingCultureGR είπε

Καλησπέρα στο φορουμ, ακούω από πολύ μικρός αυτή τη μουσική,δεν ακούω κάτι άλλο δε μπορεί το αυτί μου να ακούσει κατι διαφορετικό..με τιποτα.. επειδή έχω μείνει πλέον στην εποχή μέχρι και 2004-2005 και οτιδήποτε καινούργιο βγαίνει απλά προσωπικά μου φαίνεται ΑΙΣΧΟΣ..μη πω για τραπ.. απλά δε μπορώ θα βγάλω πολύ κακία και δε κάνει...

Θελω να ρωτήσω τώρα..

Επειδή κάποτε είχα πολύ μεγάλη συλλογή απο μουσικά cd , μέχρι που κάποια στιγμή τα πέταξα όλα, μαζί με ολη τη ντουλάπα μου καπέλα κ λοιπά..

Υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κάποιος η ακόμη και να έχει συλλογή απο τετοιου είδους μουσική μέχρι τη χρονολογία που ζητάω να με εξυπηρετήσει ώστε να ξαναμαζέψω απο την αρχή οτι είχα και ακόμη περισσότερα? 

Είτε μαγαζί είτε ιδιώτης,για γνήσια λέμε πάντα..

Ευχαριστώ!

Αν μιλάς για ελληνικό είναι εύκολο, μετρημένα είναι.

Αν μιλάς για ξένο κάνε μια συνδρομή στο spotify, το υλικό είναι άπειρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, gianniz_k είπε

Αν μιλάς για ελληνικό είναι εύκολο, μετρημένα είναι.

 

Υπάρχει κάποιο link?

Επεξ/σία από RacingCultureGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, RacingCultureGR είπε

Υπάρχει κάποιο link?

Δες στο discogs, σιγά το πράγμα. Καμιά 50αρια είναι όσοι κάνανε δισκογραφία την περίοδο που αναζητάς. Εξαιρώ τα παιδιά που μοιράζανε την μουσική τους δωρεάν 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 12/3/2023 στις 6:06 ΜΜ, gianniz_k είπε

Δες στο discogs, σιγά το πράγμα. Καμιά 50αρια είναι όσοι κάνανε δισκογραφία την περίοδο που αναζητάς. Εξαιρώ τα παιδιά που μοιράζανε την μουσική τους δωρεάν 

Βρήκα τελικά απο ένα μαγαζάκι στη Νίκαια κάποια που του χαν μείνει απο παλιά, σφραγισμένα ακόμα..ο τύπος μπορεί να μου βρει τα πάντα και με μια παραγγελια που του κανα ξεπεράσαμε τα 700 ευρώ..οποτε δε τα λες και λίγα..και ακομη δε εχω φτασει ουτε τα μισα απο οσα θελω..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...