Προς το περιεχόμενο

Η Ευρωπαϊκή Ένωση ενδέχεται σύντομα να εγκρίνει την εξαγορά της Activision-Blizzard από τη Microsoft


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
24 λεπτά πριν, Herald είπε

Δεν έχει παιχνίδια το xbox? Τι φάση? Mπηκά εδώ και μου βγάζει 49 σελίδες με 50 παιχνίδια στην κάθε σελίδα, ψεύδονται? Ξεβράκωσε τους αν είναι έτσι

 

https://www.xbox.com/el-GR/games/all-games#

σαφώς, και αν κοιτάξεις όλα τα παιχνίδια από εποχές DOS θα βρεις και άλλες τόσες σελίδες. Μιλάω για την νέα γενιά κονσολών της microsoft που ήδη βρίσκονται 3 χρόνια στην αγορά. Aν περιορίσεις την αναζήτηση σου σε αυτές θα δεις οτι τα μετράς με το ένα σου χέρι εύκολα. Forza, Halo, Flight simulator, Halo, Forza.....αυτά.

Οι κάτοχοι των seriesX&S απλά παίζουν παιχνίδια του XBOX one και χαίρονται 3 χρόνια τώρα.

Τους ξεβράκωσα?😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, tegonikos είπε

σαφώς, και αν κοιτάξεις όλα τα παιχνίδια από εποχές DOS θα βρεις και άλλες τόσες σελίδες. Μιλάω για την νέα γενιά κονσολών της microsoft που ήδη βρίσκονται 3 χρόνια στην αγορά. Aν περιορίσεις την αναζήτηση σου σε αυτές θα δεις οτι τα μετράς με το ένα σου χέρι εύκολα. Forza, Halo, Flight simulator, Halo, Forza.....αυτά.

Οι κάτοχοι των seriesX&S απλά παίζουν παιχνίδια του XBOX one και χαίρονται 3 χρόνια τώρα.

Τους ξεβράκωσα?😂

https://www.xbox.com/el-GR/games/optimized

Έχει εδώ μια λίστα που χάλασε η ροδέλα μου να σκρολάρω μέχρι να φτάσω στον πάτο. Δεν ξέρω τι χέρια έχεις εσύ με 300 δάχτυλα και τα μετράς, εμένα δεν μου φτάσανε. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, Herald είπε

https://www.xbox.com/el-GR/games/optimized

Έχει εδώ μια λίστα που χάλασε η ροδέλα μου να σκρολάρω μέχρι να φτάσω στον πάτο. Δεν ξέρω τι χέρια έχεις εσύ με 300 δάχτυλα και τα μετράς, εμένα δεν μου φτάσανε. 

Πάμε πάλι από την αρχή, η λίστα που έβαλες δεν την ανοίγω καν διότι στο τέλος του link διαβάζω "optimized". Aγγλικά γνωρίζεις?Αν οχι να σου πω οτι στην λίστα αυτή περιλαμβάνονται παλιά παιχνίδια της προηγούμενης γενιάς. Παιχνίδια φτιαγμένα από το 2020 και μετά για την νέα γενιά είναι αυτά που σου ανέφερα ΚΑΙ μονο. Ψάξτο λίγο καλύτερα, και θα δεις οτι τους ξεβράκωσα τελικά 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε χρειάζεται να αναφέρονται επιχειρήματα για τη κλιματική αλλαγή ,το φαινόμενο του θερμοκηπίου και άλλα πολλά για να δείξουμε πόσο κακή είναι η Ms που εξαγοράζει τα πάντα.Πειτε απλά ότι πονάτε ,πιο έντιμο.

Επεξ/σία από jimtriol
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν εχει παιχνιδια ρε οφθαλμιατρους δεν εχει εκει κοντα στο σπιτι σας 😂 να πατε να σας δουν ; 

Απλα σας εχει πιασει το κλαμα που η μαμα σοναρα θα παρει τον πουλο τωρα απο τα εσοδα του cod κ δεν θα μπορεσει να κανει fund το lastofass69 v2 

Γιατι οπως ειδαμε απο τα τρομερα εκθκλουθιβθς κερδος δεν βγαζει ! 

ωπ κατι βλεπω εκει στο βαθος ααα παιχνιδια ειναι ρε 😂😂 α και μαλιστα first party . Μην γραψω τωρα για wo long , lies of P κ τοσα αλλα που μπαινουν day one game pass . Αλλα ξεχασα μονο οσα παιχνιδια δεν βγαινουν σε αλλη κονσολα ειναι καλα οσα βγαινουν κ σε τοστιερα με οθονη ειναι μαπα . Ε ρε σανο χιχι

 

D599F539-3619-43C6-A135-AC1EE888D396.jpeg

Υγ παρακαλω μην ξεχασετε οι χαχανουληδες να μου βαλετε φατσουλα γελακι

  • Like 8
  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, tegonikos είπε

Πάμε πάλι από την αρχή, η λίστα που έβαλες δεν την ανοίγω καν διότι στο τέλος του link διαβάζω "optimized". Aγγλικά γνωρίζεις?Αν οχι να σου πω οτι στην λίστα αυτή περιλαμβάνονται παλιά παιχνίδια της προηγούμενης γενιάς. Παιχνίδια φτιαγμένα από το 2020 και μετά για την νέα γενιά είναι αυτά που σου ανέφερα ΚΑΙ μονο. Ψάξτο λίγο καλύτερα, και θα δεις οτι τους ξεβράκωσα τελικά 😀

Ok, τσιμπάω, η SONY πόσα τέτοια έχει? 50? 100? 

  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Αρα οταν το κανει η Ms ειναι καλο?

Gotcha

Πάρε τους συντρόφους από τα ps forum και κάντε πορεία στο Σύνταγμα.

Επεξ/σία από jimtriol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chrisgewrgi είπε

Σκεφτομαι αν είχα μείνει με το ps5  2,5 χρόνια τι θα είχα παίξει.και ποσα λεφτα θα είχα φάει σε 80αρια για να παίξω αυτά που είναι στο game pass

Οχι μην βλασφημεις τεκνον μου. Μονο πλεστεσο αντε κ εσυ περνανε μαυρες σκεψεις απο το μυαλο σου. 
Αν το αγορασεις το game εχει καλυτερα γραφικα παρα το να το παιξεις game pass

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chrisgewrgi είπε

Σκεφτομαι αν είχα μείνει με το ps5  2,5 χρόνια τι θα είχα παίξει.και ποσα λεφτα θα είχα φάει σε 80αρια για να παίξω αυτά που είναι στο game pass

Θα είχες παίξει astros playroom, destruction allstars και κανά 2 remakes από παιχνίδια του PS3 :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Πάρε τους συντρόφους από τα ps forum και κάντε πορεία στο Σύνταγμα.

Ενας στο χωμα χιλιαδες στον αγωνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...