Προς το περιεχόμενο

Εισιτήρια Tottenham


netagra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαιρετώ όλα τα μέλη 

θα πάμε 13-17 Απριλίου Λονδίνο και ο μικρός που είναι μεγάλος fan της Tottenham με ρώτησε αν μπορούμε να πάμε γήπεδο.

Μπηκα στο site της ομάδας αλλά πρέπει να έχεις καρτα μέλους για να δεις αν υπάρχουν εισιτήρια…

Επισης το reselling απαγορεύεται, αλλά όπως και να έχει δεν εμπιστεύομαι και κανέναν.

Μηπως κάποιος με κάρτα μέλους που μπορεί να μου πει αν υπάρχουν διαθεσιμα εισιτήρια για τις 15/4 για το παιχνίδι με την Bournemouth;

Αν υπάρχουν θα πάρω κάρτα μέλους  και θα αγοράσω.

Ευχαριστώ !

Επεξ/σία από netagra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, netagra είπε

Χαιρετώ όλα τα μέλη 

θα πάμε 13-17 Απριλίου Λονδίνο και ο μικρός που είναι μεγάλος fan της Tottenham με ρώτησε αν μπορούμε να πάμε γήπεδο.

Μπηκα στο site της ομάδας αλλά πρέπει να έχεις καρτα μέλους για να δεις αν υπάρχουν εισιτήρια…

Επισης το reselling απαγορεύεται, αλλά όπως και να έχει δεν εμπιστεύομαι και κανέναν.

Μηπως κάποιος με κάρτα μέλους που μπορεί να μου πει αν υπάρχουν διαθεσιμα εισιτήρια για τις 15/4 για το παιχνίδι με την Bournemouth;

Αν υπάρχουν θα πάρω κάρτα μέλους  και θα αγοράσω.

Ευχαριστώ !

Επειδη εδω το βλεπω δυσκολο να βρεις καποιον, καλυτερα μιλα με το club της τοτεναμ στην Ελλαδα για να σε βοηθησουν.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φίλε,

επικοινώνησα μαζί τους, άμεσοι και ευγενικοί, δεν ξέρω αν κατάλαβαν τι εννοούσα, μου είπαν να θεωρήσω ότι έχουν εξαντληθεί.

Αν κάποιος έχει membership και μπορεί να ρίξει μια ματιά ΑΝ υπάρχουν θα το εκτιμούσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό που έκανα δειλά δειλά ήταν να φτιάξω ένα One HotSpur membership Junior για το παιδί το οποίο ήταν και φθηνότερο από των adult. 26,5 λίρες αργότερα μπορούσα να δω αν υπάρχουν εισιτήρια και που.

Μέχρι βέβαια να το πάρω απόφαση να κάνω και δικό μου membership, είχαν εξαντληθεί όλα τα εισιτήρια. Άνοιξε όμως η επιλογή των ticket exchange, όπου κάτοχοι εισιτηρίων τα προσφέρουν επειδή δεν θα πάνε. Εκεί επέλεξα αυτά που μπόρεσα να βρω - το site της Tottenham πότε δουλεύει, πότε δεν δουλεύει σωστά και έχει προτιμήσεις στους browser - δύο εισιτήρια και να τα κάνω assign στα membership που έφτιαξα και για τους δύο.

Φυσικά χρειάζεσαι και το λεγόμενο CRN, το οποίο παίρνεις με την απλή εγγραφή στο site της Tottenham, ώστε να κάνεις assign τα memberships στα CRN και μετά τα εισιτήρια στα CRN. Βρίσκεις με το CRN φίλους ή μέλη της οικογένειας και φτιάχνεις μία ομάδα ας πούμε μελών που μπορείς να κάνεις assign τις αγορές σου.

Όλη αυτή την διαδικασία την θεωρώ εξαιρετικά πολύπλοκη γι αυτό την γράφω.

Κατάφερα (;) να πάρω λοιπόν από το site της δύο εισιτήρια, τα οποία από ότι καταλαβαίνω θα λάβω στο ψηφιακό μου πορτοφόλι μία εβδομάδα πριν το παιχνίδι. Έτσι πιστεύω. Όλα μαζί αρκετά ακριβά...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, netagra είπε

Τελικά αυτό που έκανα δειλά δειλά ήταν να φτιάξω ένα One HotSpur membership Junior για το παιδί το οποίο ήταν και φθηνότερο από των adult. 26,5 λίρες αργότερα μπορούσα να δω αν υπάρχουν εισιτήρια και που.

Μέχρι βέβαια να το πάρω απόφαση να κάνω και δικό μου membership, είχαν εξαντληθεί όλα τα εισιτήρια. Άνοιξε όμως η επιλογή των ticket exchange, όπου κάτοχοι εισιτηρίων τα προσφέρουν επειδή δεν θα πάνε. Εκεί επέλεξα αυτά που μπόρεσα να βρω - το site της Tottenham πότε δουλεύει, πότε δεν δουλεύει σωστά και έχει προτιμήσεις στους browser - δύο εισιτήρια και να τα κάνω assign στα membership που έφτιαξα και για τους δύο.

Φυσικά χρειάζεσαι και το λεγόμενο CRN, το οποίο παίρνεις με την απλή εγγραφή στο site της Tottenham, ώστε να κάνεις assign τα memberships στα CRN και μετά τα εισιτήρια στα CRN. Βρίσκεις με το CRN φίλους ή μέλη της οικογένειας και φτιάχνεις μία ομάδα ας πούμε μελών που μπορείς να κάνεις assign τις αγορές σου.

Όλη αυτή την διαδικασία την θεωρώ εξαιρετικά πολύπλοκη γι αυτό την γράφω.

Κατάφερα (;) να πάρω λοιπόν από το site της δύο εισιτήρια, τα οποία από ότι καταλαβαίνω θα λάβω στο ψηφιακό μου πορτοφόλι μία εβδομάδα πριν το παιχνίδι. Έτσι πιστεύω. Όλα μαζί αρκετά ακριβά...

 

Εστω και ετσι θα εχετε την ευκαιρια να δειτε απο κοντα πρεμιερ λιγκ.

Αν επιστρεπεται σε τι τιμη ηταν τα εισιτηρια και σε ποιο σημειο θα καθισετε?

Επεξ/σία από Menelaos83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το σημείο φίλε από ότι θυμάμαι είναι κάπως διαγώνια, αν κρίνω από το preview από τον browser αλλά και άλλο γήπεδο που έτυχε να καθίσω ήταν ωραία, και βγήκαν με τα memberships 192 ευρώ.

Οι φίλοι της ομάδας στην Ελλάδα θα θεώρησαν τα κανονικά εισιτήρια, όχι τα exchange, που είχαν δίκιο.

Επεξ/σία από netagra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...