Προς το περιεχόμενο

[AMAZON.IT] Logitech MX Keys (En layout) 85,78 € με μεταφορικά


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν είδα κάτι λάθος θεωρώ οτι είναι μια καλή προσφορά σε σχέση με τις τωρινές τιμές. Σκέφτομαι να το χτυπήσω αν και το layout του δεν ειναι το ιδανικό για μένα αλλά έχει πολύ καλές κριτικές. 

https://www.amazon.it/dp/B07W6HXZ5J

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση affiliate
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damnit, το παρήγγειλα πριν 5 μέρες και βγήκε στα 93,28€ με μεταφορικά... Μικρό το κακό μεν, αλλά σπαστικό μιας και ακόμα είναι στον δρόμο. Καλή τιμή, όντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Thanasis159 είπε

Damnit, το παρήγγειλα πριν 5 μέρες και βγήκε στα 93,28€ με μεταφορικά... Μικρό το κακό μεν, αλλά σπαστικό μιας και ακόμα είναι στον δρόμο. Καλή τιμή, όντως!

Εσυ λες αυτο, εγω που το πληρωσα 107 ευρω πριν 3 βδομαδες απο Skroutz τι να πω?

Σε αυτη την τιμη σκεφτομαι να το παρω ξανα να εχω ενα καβατζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Crus είπε

Εσυ λες αυτο, εγω που το πληρωσα 107 ευρω πριν 3 βδομαδες απο Skroutz τι να πω?

Σε αυτη την τιμη σκεφτομαι να το παρω ξανα να εχω ενα καβατζα...

Κάνε ενα ριβιου :P με προβληματίζει το μικρό shift και ότι το enter ειναι μεγάλο και έχει το |\ σε αλλη θεση απο αυτη που εχω συνηθισει και εχει το λαπτοπ της δουλειας.. Οσο και αν εψαξα δεν καταφερα να βρω την εκδοση με το αλλο layout και ακομα οσα σαιτ το γραφουν μαθαινω οτι δεν ισχυει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, superpanos2 είπε

Εσείς που το έχετε πως είναι στην αίσθηση; Μοιάζει με λάπτοπ;

Εξαιρετικο, πολυ καλυτερο απο οποιοδηποτε laptop keyboard που ειχα ποτε. Ποιοτητα πολυ καλη και μπαταρια σκυλι. Μιλαμε για workhorse πληκτρολογιο για δουλεια γραφειου. Ενα learning curve το εχει στην αρχη αλλα οχι κατι δυσκολο. Για μενα που δουλευω 2 συσκευες η λειτουργια Flow σου λυνει πραγματικα τα χερια. Σε αυτα τα λεφτα δεν μπορω να φανταστω ανταγωνιστη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα πάρει απο Amazon it την έκδοση uk στις αρχές Δεκέμβρη στα 81€. Εχω μείνει πολύ ευχαριστημένος, πολυ καλη ποιότητα κατασκευής και αυτονομία που φτάνει άνετα τον ένα μήνα με φωτεινότητα στηβ μέση και 5 με 6 ώρες χρήση καθημερινά. Το έχω συνδιασει και το mx master 3s και όταν λειτουργώ σ εδυο υπολογιστές συγχρόνως με υην τεχνολογία flow που υποστηρίζει μαζί με το ποντίκι μεταφέρεται αυτόματα και το πληκτρολόγιο. Όποιος γράφει πολυ και ψάχνει κάτι minimal και αθόρυβο θα του το πρότεινα. Για παιχνίδια δνε έχω άποψη καθώς χρησιμοποιώ το παλιό μου το g810 όταν θέλω να παίζω. 

IMG_20230303_221321.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/3/2023 στις 9:57 ΠΜ, Chrisxxx είπε

Αν δεν είδα κάτι λάθος θεωρώ οτι είναι μια καλή προσφορά σε σχέση με τις τωρινές τιμές. Σκέφτομαι να το χτυπήσω αν και το layout του δεν ειναι το ιδανικό για μένα αλλά έχει πολύ καλές κριτικές. 

https://www.amazon.it/dp/B07W6HXZ5J

Μαλλον τελείωσε η προσφορα... αλλα fwiw καταπληκτικό πληκτρολόγιο για δουλειά, μαζι με mx master 3s. Πολυ καλο layout, πατημα, ήχος και το flow εχει αρκετη πλάκα αν δουλεύεις με δυο πισί ή desktop/laptop. Προτιμησε την έκδοση με το palm rest αν τη βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, klainmaingr είπε

Μαλλον τελείωσε η προσφορα... αλλα fwiw καταπληκτικό πληκτρολόγιο για δουλειά, μαζι με mx master 3s. Πολυ καλο layout, πατημα, ήχος και το flow εχει αρκετη πλάκα αν δουλεύεις με δυο πισί ή desktop/laptop. Προτιμησε την έκδοση με το palm rest αν τη βρεις.

 

To προλαβα και εκανα την παραγγελια χθες το βραδυ. Ηθελα και το palm rest αλλα ισως καποια αλλη στιγμη.. Εχω παρει και το mx3 πριν 1μιση χρονο παλι σε προσφορα απο το αμαζον.ιτ στα 60κατι. Το Flow θα μου αρεσε παρα πολυ αλλα θελω κοινο wifi και εγω δυστυχως στο λαπτοπ της δουλειας κανω vpn οποτε δεν μου δουλεψε αφου στην ουσία ειναι αλλο  δικτυο μετα το VPN. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...