Προς το περιεχόμενο

Top-up methods εκτός από ελληνική τράπεζα;


IosifWilkins

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, υπαρχει τρόπος να κάνουμε top-up το revolut account πέρα το συνηθισμένο που βάζουμε τη κάρτα της ελληνικής ή ξένης μας τραπέζης και τραπεζικής κατάθεσης; 

Θέλω κάτι σαν "online κατάθεση" στα atm. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ATM σίγουρα όχι. Γενικά από ΑΤΜ δεν μπορείς να καταθέσεις χρήματα πέραν του λογαριασμού σου.

Το ζήτημα σου είναι να βάλεις μετρητά στην Revolut, τότε ίσως ο μόνος τρόπος που μπορώ να σκεφτώ είναι η έκδοση paysafe mastercard που θα την κάνεις top - up με paysafecard και από εκεί θα τα μεταφέρεις στην Revolut. Δεν το έχω κάνει όμως και δεν ξέρω τι παίζει με τις προμήθειες.

Με έβαλες σε σκέψεις στο πως να ξεπλύνω το μαύρο μου χρήμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, manolis940 είπε

Με έβαλες σε σκέψεις στο πως να ξεπλύνω το μαύρο μου χρήμα :P

Εε ναι ρε φίλε πρέπει με τις κωλοκυβερνησεις που έχουμε.... Από τύχη ζούμε κιόλας αλλά αυτό δεν τους ενδιαφέρει! Βλέπεις ούτε μια οικογένεια δεν πήρε ούτε μισό ευρώ αποζημίωση για ο,τι έγινε. 

Τέλος πάντων. Βγήκα λίγο εκτός θέματος με συγχωρείς δεν κρατήθηκα.

Δηλ λειτουργούν οι paysafe με τη revolut? Κάνουν top-up? Δεν το έχω ακούσει. Και δεν το ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, IosifWilkins είπε

Εε ναι ρε φίλε πρέπει με τις κωλοκυβερνησεις που έχουμε.... Από τύχη ζούμε κιόλας αλλά αυτό δεν τους ενδιαφέρει! Βλέπεις ούτε μια οικογένεια δεν πήρε ούτε μισό ευρώ αποζημίωση για ο,τι έγινε. 

Τέλος πάντων. Βγήκα λίγο εκτός θέματος με συγχωρείς δεν κρατήθηκα.

Δηλ λειτουργούν οι paysafe με τη revolut? Κάνουν top-up? Δεν το έχω ακούσει. Και δεν το ξέρω

Όχι, δυστυχώς. Το υπόλοιπα που υπάρχουν είναι η τραπεζική μεταφορά και να τραβήξεις χρήματα από Google Pay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...