Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 minutes ago, SaFiS said:

Είπα να ανοίξω σήμερα το Starfield Controller να κάνει παρέα με τα υπόλοιπα...

Ξέρω, έχω πρόβλημα... 😂🤣😂🤣😂🤣

  Reveal hidden contents

IMG_6593.JPG.43c90a7c7ab3c629d69992d1287c8738.JPG

Super με την ενσταση οτι επρεπε να παρεις 2 για να εχεις το ενα  καβατζα για πανακριβη συλλεκτικη πωληση στο απωτερο μελλον :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, SaFiS είπε

Είπα να ανοίξω σήμερα το Starfield Controller να κάνει παρέα με τα υπόλοιπα...

Ξέρω, έχω πρόβλημα... 😂🤣😂🤣😂🤣

  Απόκρυψη περιεχομένων

IMG_6593.JPG.43c90a7c7ab3c629d69992d1287c8738.JPG

 

Το ένα είναι καλύτερο από το άλλο. Πολύ ομορφα φίλε 👍

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά πήρα το ασημένιο limited edition Xbox controller, όλα μια χαρά, 2 χρόνια εγγύηση μέσα απο την Microsoft, δεν έχει drift, συνδέεται με Google TV, Android, PC χωρίς πρόβλήμα (αν εξαιρέσεις οτι δεν εχω βρει τρόπο για εύκολο switch μεταξύ συσκευών). Με χαλάει μόνο το grip που έχει το limited edition, σου ιδρώνει το χέρι χωρίς λόγο. Απο εκεί και πέρα σε σχέση με το 360 την μόνη διαφορά που είδα είναι ότι τα triggers έχουν δόνηση και ότι έχει μεγαλύτερη ακρίβεια οντας καινούργιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Strategos είπε

τελικά πήρα το ασημένιο limited edition Xbox controller, όλα μια χαρά, 2 χρόνια εγγύηση μέσα απο την Microsoft, δεν έχει drift, συνδέεται με Google TV, Android, PC χωρίς πρόβλήμα (αν εξαιρέσεις οτι δεν εχω βρει τρόπο για εύκολο switch μεταξύ συσκευών). Με χαλάει μόνο το grip που έχει το limited edition, σου ιδρώνει το χέρι χωρίς λόγο. Απο εκεί και πέρα σε σχέση με το 360 την μόνη διαφορά που είδα είναι ότι τα triggers έχουν δόνηση και ότι έχει μεγαλύτερη ακρίβεια οντας καινούργιο. 

με double tap στο sync button αλλαζει μεταξύ των δύο τελευταίων συσκευών το controller. 

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, rodosf1 είπε

δεν αλλάζουμε ΠΟΤΕ region στο xbox! ΠΟΤΕ. Δεν χρειάζεται για αγορές και θα σου βάλει σε περιορισμό αλλαγής περιοχής το account. 

Μπαίνεις από browser σε κινητό/υπολογιστή στο store με το account σου κ αγοράζεις κανονικά με τη FUPS. 

Σε ευχαριστώ,πολύ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, rodosf1 said:

με double tap στο sync button αλλαζει μεταξύ των δύο τελευταίων συσκευών το controller. 

το δοκιμασα απο εχτες και τζιφος. μηπως αλλαζει μεταξυ xbox και τριτης συσκευης; εχω και το latest firmware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Strategos είπε

το δοκιμασα απο εχτες και τζιφος. μηπως αλλαζει μεταξυ xbox και τριτης συσκευης; εχω και το latest firmware

Για να πετύχει πρέπει η μία συσκευή να είναι πχ xbox και η άλλη μέσω bleutooth. 

 

3 ώρες πριν, Strategos είπε

τελικά πήρα το ασημένιο limited edition Xbox controller, όλα μια χαρά, 2 χρόνια εγγύηση μέσα απο την Microsoft, δεν έχει drift, συνδέεται με Google TV, Android, PC χωρίς πρόβλήμα (αν εξαιρέσεις οτι δεν εχω βρει τρόπο για εύκολο switch μεταξύ συσκευών). Με χαλάει μόνο το grip που έχει το limited edition, σου ιδρώνει το χέρι χωρίς λόγο. Απο εκεί και πέρα σε σχέση με το 360 την μόνη διαφορά που είδα είναι ότι τα triggers έχουν δόνηση και ότι έχει μεγαλύτερη ακρίβεια οντας καινούργιο. 

Ποιο είναι το ασημένιο limited? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, rodosf1 said:

Είχε μπει παλαιότερα, βγήκε και ξαναμπαίνει στο gamepass το GTA V σε λίγες μέρες. 

Μπήκε..κατεβαίνει ήδη (αν καιέχω αγορασμένη την "απλή" κατεβάζω της έκδοση για series)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Μπήκε..κατεβαίνει ήδη (αν καιέχω αγορασμένη την "απλή" κατεβάζω της έκδοση για series)

γράψε μας εντυπώσεις μολις δεις και την Series έκδοση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...