Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι είναι προτιμότερο?

Να πάρω μια xbox gift card Τουρκία, να την περάσω στο Ελληνικό μου gamertag μέσω Τουρκία vpn και να πάρω μετά από το Ms store(Τουρκία) αυτό που θέλω?

ή 

Απλά να αγοράσω το παιχνίδι από κάποιο κλειδαδικο μέσω Τουρκία?

Πάντως το ποιο οικονομικό είναι μέσω gift card.

 

Edit: Έγινε τελικά μέσω gift card Τουρκίας.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους cross play στο ΜΚ1 γιατί αυτό το καραγκιόζηλικι δεν μπορούσε να συνεχιστεί ... Χθες με νίκες 32 και ήττες 38 με έβαλε μετά από 7 λεπτά ψαξιματος με έναν που είχε 4.589 νίκες και 2034 ήττες . Τουλάχιστον τώρα θα είναι περισσότερες οι επιλογές παιχτών και ελπίζω να διορθωθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν θέλετε να παίζεται με πολύ δυνατούς παίχτες στα fightning game. Εγώ πάντα παρακαλάω να πέσω με κάποιον τέτοιον να δω και πως είναι το high level και πως μπορώ να σταθώ απέναντι τους. Ιδίως αν του έπαιρνα και κανα round δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευχαρίστηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chek2fire είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν θέλετε να παίζεται με πολύ δυνατούς παίχτες στα fightning game. Εγώ πάντα παρακαλάω να πέσω με κάποιον τέτοιον να δω και πως είναι το high level και πως μπορώ να σταθώ απέναντι τους. Ιδίως αν του έπαιρνα και κανα round δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευχαρίστηση 

Γιατί το να παίξω με κάποιον επιπέδου god ενώ εγώ ακόμα ψάχνω τα πλήκτρα δεν είναι ότι καλύτερο . Ανάσα δεν με άφησε να πάρω . Να με βάλεις σε τέτοιο επίπεδο αν έχω αγώνες και εμπειρία . Όχι με το καλημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήταν δυστηχώς το μεγάλο κουσούρι των fighting παιχνιδιών απο παλιότερα, ειδικά των Mortal Kombat.

Οι περισσότεροι ασχολούνταν κυρίως όταν πρωτο κυκλοφορούν και μετά από λίγο καιρό το παρατάνε, με αποτέλεσμα αν κάποιος πιάσει το παιχνίδι αργότερα, να πέφτει πιο συχνά σε κόσμο που ασχολείται παραπάνω, και προφανώς να ξενερώνει την ζωή του από τις σερί ήττες.

Εκεί όντως βοηθάει πολύ το cross play.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκεί που διάβαζα χαλαρά reddit βλέπω ένα θέμα που έλεγε ότι σβήστηκαν τα πάντα από το wish list με πολύ κόσμο να λέει ότι έχει το ίδιο πρόβλημα. Λέω ας δω και το δικό μου, και όντως και η δική μου λίστα είναι εντελώς άδεια.

Έχετε και σεις το ίδιο πρόβλημα? Φαίνεται bug από ms. Ελπίζω να την επαναφέρουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 26/02/2024 at 14:28, BillT said:

Και εκεί που διάβαζα χαλαρά reddit βλέπω ένα θέμα που έλεγε ότι σβήστηκαν τα πάντα από το wish list με πολύ κόσμο να λέει ότι έχει το ίδιο πρόβλημα. Λέω ας δω και το δικό μου, και όντως και η δική μου λίστα είναι εντελώς άδεια.

Έχετε και σεις το ίδιο πρόβλημα? Φαίνεται bug από ms. Ελπίζω να την επαναφέρουν...

Και μένα αυτό συνέβη. Πάλι καλά βλέπω από το ιστορικό κάποια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ποιο Palworld, που είναι το sequel του Infinite ? Φήμες λένε ότι το development του επόμενου Halo ξεκίνησε το 2022 και θα είναι σε UE 5 γιατί η Slipspace αποδείχθηκε μάπα.

Άντε ξυπνάτε λίγο εκεί στην M$..Τόσα studios και ψάχνουμε τα ΑΑΑ με το κυάλι.

  • Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...