Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Θέμα πάνελ είναι. 

Τι εννοείς θέμα πάνελ;

Ελαττωματικό πάνελ;

4 ώρες πριν, music_lover είπε

Δοκίμασες να στείλεις 60hz σήμα στην τηλεόραση? Είναι στις ρυθμίσεις του Xbox. Επιλέγεις μεταξύ 60hz και 120hz.

Ναι τα δοκίμασα όλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, alani508 είπε

Τι εννοείς θέμα πάνελ;

Ελαττωματικό πάνελ;

Ναι τα δοκίμασα όλα 

Κανε μια ερώτηση εδώ σε audio/video νήμα ή σε σχετικό φόρουμ, ξέρουν σίγουρα καλά τέτοια ζητήματα και θα σου πουν με μοντέλο ακριβώς τι παίζει οι οθονακηδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

https://gamerant.com/halo-7-banished-spartans-infinite-good-enemies-bosses/

Ναι ρε φίλε, banished spartans ή spartans corrupted από το flood..Υπάρχει τρελό potential για πολύ δυνατό come back αλλά δεν ξέρω κατά πόσο το έχει η 343 και κατά πόσο πρόθυμη είναι η MS με το budget..

Η φράση κλειδί πλέον…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Έχετε παίξει το 1? Ναι παίξω το 1 και να περιμένω το 2?

Ναι αξιζει να παιξεις το 1.Πρωτα 1 και μετα το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Κ εννοείται το 1 μς ακουστικά! Αλλάζει ΤΡΟΜΕΡΑ την εμπειρία! ακούς φωνές κλπ 

Πάντα με ακουστικά παίζω και όντως έχει μεγάλη διαφορά. Κάτι μου θύμιζε το παιχνίδι και τελικά από ότι φαίνεται το είχα ξεκινήσει. Κάπου είχα κολλήσει και λόγω του ότι έπαιζα παράλληλα και κάποιο άλλο (λογικά πάντα) το είχα παρατήσει. 

Μπήκα yt και είδα πως δεν είχα παίξει πολύ. Το ξεκινάω από την αρχή να το παίξω όπως πρέπει. 

Γενικά πέρα από τις αρχές που είχα βάλει game pass και έπαιζα ότι έβλεπα, μετά από λίγο καιρό προσπαθούσα να παίζω κάτι, να το τερματίζω και να προχωράω στο επόμενο. Είναι κάτι που θέλει διαχείριση σε αυτήν την υπηρεσία.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα hellblade 2 εδώ και 20 λεπτά. Δείχνει υπέροχο . Οι μπάρες πάνω κάτω μου την έχουν δώσει ... Σε 65 άρα τηλεόραση μου κόβει εικόνα....δεν έχουμε όλοι ultra wide είναι δυνατόν να μην το έχουν προβλέψει ?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, GaGaS_Thess said:

Ξεκίνησα hellblade 2 εδώ και 20 λεπτά. Δείχνει υπέροχο . Οι μπάρες πάνω κάτω μου την έχουν δώσει ... Σε 65 άρα τηλεόραση μου κόβει εικόνα....δεν έχουμε όλοι ultra wide είναι δυνατόν να μην το έχουν προβλέψει ?!?

Δυο λογοι υπαρχουν γιαυτο . Πρωτον  καλυτερο performance και δευτερον το κανει πιο κινηματογραφικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Δυο λογοι υπαρχουν γιαυτο . Πρωτον  καλυτερο performance και δευτερον το κανει πιο κινηματογραφικο 

Δώσε μου δυνατότητα να το βγάλω όμως .... Παίζω σε τηλεόραση 65 άρα και χάνω εικόνα έτσι :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...