Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike 2


GhostDel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που ένα τόσο δημοφιλής παιχνίδι δεν έχει ούτε δύο σελίδες! 

Τέλος πάντων, στο θέμα μου : Παίζω σπάνια cs:go , δεν είχα δοκιμάσει το 2 . Τελευταία φορά που είχα παίξει το 1 ήταν πριν 1 χρόνο αν θυμάμαι καλά και το παιχνίδι μου άρεσε.

Σήμερα μου ήρθε η κάψα να παίξω λίγο counter , έκανα την αναβάθμιση και το παιχνίδι το βρήκα χειρότερο σε όλους τους τομείς. Βρήκα έναν τρόπο να παίξω και το 1 (offline μόνο) και το έτρεξα για να τα συγκρίνω.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βγήκε το 2 , δεν βρήκα τίποτα προς το καλύτερο  όλα ήταν χειρότερα στο 2..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντησες μόνος σου γιατί έχει δύο σελίδες το thread!

Πάντως εντάξει, κάποια πράγματα είναι καλύτερα. Τα smoke physics πχ είναι έτη φωτός μπροστά. Ή κάποια quality of life αλλαγές όπως το refund.

Αλλά γενικά ναι, εκτός και από τους cheaters που είναι ακόμα περισσότεροι από πριν (λολ), και το netcode (που επιβραβεύει αργές συνδέσεις), κάτι νιώθει "off" στον χειρισμό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/10/2023 στις 5:27 ΜΜ, NickyP είπε

Παλιό cpu έχω ,3570κ μαζί με 1660 s,minimum  θέλει ι5 750 του 9, στο go έπιαναν τα 200 ,στο cs2 60 μόνιμα,δεν ανεβαίνει δεν πέφτει,δοκίμασα λίγο settings δεν είδα διάφορα,απλά έφυγε το stattering που είχα στην αρχή ,όλα low.

Εχει βαρύνει το παιχνίδι , προσωπικά δεν βλέπω κάποια αναβάθμιση στο visual για να δικαιολογήσω την διαφορά , ισα ισα που μου αρέσει πιο πολύ το 1 . Βλέπω μέσο του msi afterburner ομως οτι καταναλώνει πολύ περισσότερο ισχύ της κάρτας. Φυσικά παραμένει ενα παιχνιδι που δεν χρειάζεται να έχεις συστημα τέρας για να πιάσεις πολλά fps . Εγω σε 4k το παίζω σε ultra και παρόλα αυτα η gpu δεν ξεπερνάει το 50% σε 60hz μόνιτορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...