Προς το περιεχόμενο

Πρακτική άσκηση σε ΙΕΚ μέσω εσπα-πληρωμή???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω ποτέ γίνονται πληρωμές ή αν κάποιος γνωρίζει σχετικά με αυτό το θέμα… τελειωσα την πρακτική μου άσκηση αρχές Νοεμβρίου του 22 και ακόμα περιμένω τα λεφτά… αν ξερει κάποιος κάτι ας πει γιατί εγώ δεν βρίσκω τπτ ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Mr.kostas είπε

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω ποτέ γίνονται πληρωμές ή αν κάποιος γνωρίζει σχετικά με αυτό το θέμα… τελειωσα την πρακτική μου άσκηση αρχές Νοεμβρίου του 22 και ακόμα περιμένω τα λεφτά… αν ξερει κάποιος κάτι ας πει γιατί εγώ δεν βρίσκω τπτ ευχαριστω 

Ρωτα την σχολη σου/συμφοιτητες σου. Διαφερει απο σχολη σε σχολη. Και ναι, μπορει να παρει μηνες

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Ρωτα την σχολη σου/συμφοιτητες σου. Διαφερει απο σχολη σε σχολη. Και ναι, μπορει να παρει μηνες

Ωραία θα ρωτήσω αν και δεν νομίζω ότι θα μου πούνε τίποτα αλλά τέλος πάντων… ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Συγγνώμη για το bump αλλά και εμένα με ενδιαφέρει το θέμα. Έχουμε κανένα νέο; 

Οι μόνες πληροφορίες που έχω είναι οτι:

  • Ο φάκελος μου είχε εγκριθεί τον Μάιο.
  • Ένας φίλος μου που τελείωσε την πρακτική του κοντά Φεβρουάριο πληρώθηκε τον Ιούνιο.
  • Ένα παιδί στο reddit είχε πει οτι πήρε τηλέφωνο και του είπαν οτι όσοι ξεκίνησαν το '22 θα πληρωθούν μέχρι τον Σεπτέμβριο.
  • Μια φίλη μου έγραψε πριν 2 βδομάδες περίπου οτι την είπαν από την σχολή της οτι θα πληρώσουν τέλη του μήνα (Αυγούστου) και έχουμε ήδη 29 του μηνός.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...