Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android Box για Cosmote TV app, Netflix, YouTube


myst77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

Με ενδιαφερει android box οπου θα εγκαταστησω εφαρμογες CosmoteTV, Netflix, YouTube

Να παω σε Xiaomi TV Box Mi Box S οπως εχω βαλει και σε φιλους ή υπάρχει κατι νεότερο που αξίζει περισσότερο;
Τιμη max κανενα 70-80αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/4/2023 στις 11:47 ΠΜ, myst77 είπε

Αν πας σε stick, όποιο εκ των Mi Stick 4K (δοκιμασμένο), Google Smart TV Stick 4K, Amazon Fire Stick 4K και να πάρεις, θα είσαι μια χαρά.

Επεξ/σία από -WISE-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Good Evening! The Xiaomi Mi Box S is a great choice, especially for its support for apps like CosmoteTV, Netflix and YouTube. If you're looking for something newer within the same price range, consider the Xiaomi Mi Box 4S Pro. It offers a slightly more powerful processor and improved performance. However, both should serve your needs well. Happy watching!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα

Έχω ένα mi box και βλεπω iptv σε αυτο.Δυστηχως σε οσα εχω δοκιμασσει παρουσιαζονται κολληματα.Αρκετοιο γνωστοι μου με mag μου λένε οτι δεν έχουν κολλήματα.

Έχω καταλήξει ότι : ή επιλέγω συνεχώς λάθος server ή το box με την εφαρμογη παρουσιαζει θεματα.Κοιταζω για mag kai βλεπω ιδια specs με το mibox.Αξιζει η μεταβαση ή ολη η φαση ειναι χαλια?παιζει να το κανω mag κιολας,ισως βρω καποιον για αυτη την δουλεια αν αξιζει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 1/10/2023 στις 10:35 ΜΜ, vasilllis είπε

Καλησπέρα

Έχω ένα mi box και βλεπω iptv σε αυτο.Δυστηχως σε οσα εχω δοκιμασσει παρουσιαζονται κολληματα.Αρκετοιο γνωστοι μου με mag μου λένε οτι δεν έχουν κολλήματα.

Έχω καταλήξει ότι : ή επιλέγω συνεχώς λάθος server ή το box με την εφαρμογη παρουσιαζει θεματα.Κοιταζω για mag kai βλεπω ιδια specs με το mibox.Αξιζει η μεταβαση ή ολη η φαση ειναι χαλια?παιζει να το κανω mag κιολας,ισως βρω καποιον για αυτη την δουλεια αν αξιζει.  

πληροφοριες για το iptv που μπρω να παρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...