Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις σε μαξιλάρια JYSK [ΤΕΛΟΣ]


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, james01gr είπε

Για μαξιλάρια θεωρώ την μεγαλύτερη γκάμα την έχουν τα jysk ειδικά όταν έχουν ημέρες ύπνου και έχουν τα μαξιλάρια μισή τιμη. Είχα αγοράσει 3 για δοκιμή, ενα αφρού που πήρα δεν το αλλάζω πλέον. Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και πως κοιμάται ο καθένας πιστεύω. Εάν κοιμάσαι στο πλάι, ανάσκελα, μπρούμυτα κτλ.

Ποια έχεις δοκιμάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Ποια έχεις δοκιμάσει?

To SOGN, το ETNE και το VIKNA. Το τελευταίο είναι αυτό που χρησιμοποιώ τώρα, είναι ψηλό βέβαια αλλά εμένα με βολεύει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορικά με jysk τα Vardo, Vikna ,sogdnal , strokken είναι καλο vfm γιατί το ελληνικό jysk τα έχει 50% off (αν και οι αρχικές τιμές είναι 10€-20€ τσιμπημενες) αλλά στο εξωτερικό δεν τα βάζουν σε έκπτωση . Έχουν αρκετές "τεχνολογίες" , όπως cool πλευρα, αερισμό, προστασία για ακάρεα κ.α αλλά όλα είναι αρκετά σκληρά μαξιλάρια, ειδικά όσα έχουν και  στρώμα gel  οπότε προτείνω δοκιμή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, ipal είπε

Αναφορικά με jysk τα Vardo, Vikna ,sogdnal , strokken είναι καλο vfm γιατί το ελληνικό jysk τα έχει 50% off (αν και οι αρχικές τιμές είναι 10€-20€ τσιμπημενες)

Ξέρουμε μέχρι πότε ισχύουν οι προσφορές? Στην σελίδα των μαξιλαριών έχει αντιστροφή μέτρηση μέχρι μεσάνυχτα, ενώ για τα green days αναφέρει εκπτώσεις 23/03-19/03 (προφανώς 19/04). Αύριο θα μπορέσω να πάω, αλλά αν λήγει όντως σήμερα, ίσως το προσπαθήσω. Το strokken ενδιαφέρον. Και το fjelldal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Ξέρουμε μέχρι πότε ισχύουν οι προσφορές? Στην σελίδα των μαξιλαριών έχει αντιστροφή μέτρηση μέχρι μεσάνυχτα, ενώ για τα green days αναφέρει εκπτώσεις 23/03-19/03 (προφανώς 19/04). Αύριο θα μπορέσω να πάω, αλλά αν λήγει όντως σήμερα, ίσως το προσπαθήσω. Το strokken ενδιαφέρον. Και το fjelldal

Ναι υποτίθεται τα μαξιλάρια είναι μέχρι σήμερα 29/3.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ipal είπε

Ναι υποτίθεται τα μαξιλάρια είναι μέχρι σήμερα 29/3.

Ακόμη και να μην τα προλάβεις τώρα, σε λίγο διάστημα θα τα βγάλουν πάλι. Επίσης τα jysk έχουν το απίστευτο πως εάν αγοράσεις κάτι από αυτούς και σε 30 ημέρες το βγάλουν σε έκπτωση, σου επιστρέφουν την διαφορά με δωροκαρτα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ipal είπε

Ναι υποτίθεται τα μαξιλάρια είναι μέχρι σήμερα 29/3.

Παντως και το παρακατω προιον τυχαια το διαλεξα μεσα απο την σελιδα του green days που ληγει 19/04, οποτε ισως ανανεωνεται καθε μερα η αντιστροφη μετρηση (εκτος αν υπαρχει σελιδα προωθητικης μονο για μαξιλαρια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2023 στις 7:53 ΜΜ, SabotazNic είπε

Παντως και το παρακατω προιον τυχαια το διαλεξα μεσα απο την σελιδα του green days που ληγει 19/04, οποτε ισως ανανεωνεται καθε μερα η αντιστροφη μετρηση (εκτος αν υπαρχει σελιδα προωθητικης μονο για μαξιλαρια)

Και να λήξει σημερα θα τα ξαναβάλουν μωρέ στις επόμενες εκπτώσεις / προσφορές / whatever days. Επίσης νομίζω μπορείς να κάνεις ΚΡΑΤΗΣΗ σήμερα (όχι παραγγελία κανονική) , στα κρατάνε για δύο μέρες , και η τιμή θα είναι η σημερινή.  Έτσι πας δοκιμάζεις, και αν δεν , δεν τα παραλαμβάνεις. 

. @james01grΕπίσης  έχουν απεριόριστες επιστροφές αρκεί να είναι σε σχετικά καλή κατασταση το προϊόν. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://jysk.gr/ypnodomatio/maxilaria/eidika-maxilaria/maxilari-wellpur-sogndal-42x65x15

Πηρα αυτο που ηταν μεχρι χθες στα 40, μου το αφησαν στα 50 ευρω επειδη πηρα 2-3 πραγματακια ακομα. Απο την μια τζελ, απο την αλλη κανονικα για καλοκαιρι/χειμωνα. Φαινεται ανετο, ξαπλωσα κανα 5λεπτο. Εντυπωσεις, οποιος ενδιαφερεται σε Pm (εκτος και αν ανοιξει κανα αντιστοιχο θεμα στο Μπλα μπλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

https://jysk.gr/ypnodomatio/maxilaria/eidika-maxilaria/maxilari-wellpur-sogndal-42x65x15

Πηρα αυτο που ηταν μεχρι χθες στα 40, μου το αφησαν στα 50 ευρω επειδη πηρα 2-3 πραγματακια ακομα. Απο την μια τζελ, απο την αλλη κανονικα για καλοκαιρι/χειμωνα. Φαινεται ανετο, ξαπλωσα κανα 5λεπτο. Εντυπωσεις, οποιος ενδιαφερεται σε Pm (εκτος και αν ανοιξει κανα αντιστοιχο θεμα στο Μπλα μπλα)

15 ύψος σε βολεύει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Βγαίνει υλικό, οπότε θα το δοκιμάσω. Βέβαια πέφτει όταν ξαπλώνεις 

Ε ναι Οκ πέφτει αλλά δεν ξέρω αν θα κάτσει σωστά στον αυχένα σου. Για τσεκ και γράψε να δούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ε ναι Οκ πέφτει αλλά δεν ξέρω αν θα κάτσει σωστά στον αυχένα σου. Για τσεκ και γράψε να δούμε. 

Αν αποφασίσει κάποιος να βγάλει, δεν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι στο πως κάθεται, πέρα από το ύψος που θα πέσει. 

Spoiler

20230331_005411.jpg.f640d3693fcc4ca14deecf329c1fa207.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Ε ναι Οκ πέφτει αλλά δεν ξέρω αν θα κάτσει σωστά στον αυχένα σου. Για τσεκ και γράψε να δούμε. 

Τελικά οκ ξάπλωσα σχετικά, αλλά κατέληξα σήμερα να αφαιρέσω κάνα 4 χούφτες υλικό από μέσα. Παραμένει ψηλό πάντως. Ευτυχώς κράτησα την θήκη που ήταν μέσα το μαξιλάρι για να βάλω το έξτρα υλικό. Θα χρειαστεί έτσι και αλλιώς για να συμπληρώσω αν χρειαστεί 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...