Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση F&U QLED 65" 4K Android FLQ6522UH


fousekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά.

Έχει κανένας τη συγκεκριμένη τηλεόραση; Αξίζει γενικά;

https://www.skroutz.gr/c/12/television.html?keyphrase=F%26U+FLQ6522UH+65''+QLED+4K+Smart+TV+Τηλεόραση

 

Θέλω να αγοράσω μεγαλύτερη τηλεόραση (65") από αυτή που έχω (έχω μια Samsung Q60 series 49" του 2019).

Το να πάω σε αντίστοιχη 65" γνωστών εταιριών θέλω 900+€, λεφτά  που δεν μπορώ να διαθέσω αυτή τη στιγμή.

Αν πάω σε τέτοια φτηνή λύση (κάτω από 500€) θα δω τρελές διάφορες σε ποιότητα εικόνας σε σχέση με τη Samsung; Φοβάμαι μη ξενερώσω με τα χρώματα κτλ.

Βέβαια από την άλλη έχει και 100Hz+ η F&U που ως κάτοχος PS5 σίγουρα θα εκτιμήσω.

 

Τι λέτε;

 

Επεξ/σία από fousekis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/4/2023 στις 5:32 ΜΜ, fousekis21 είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Έχει κανένας τη συγκεκριμένη τηλεόραση; Αξίζει γενικά;

https://www.skroutz.gr/c/12/television.html?keyphrase=F%26U+FLQ6522UH+65''+QLED+4K+Smart+TV+Τηλεόραση

 

Θέλω να αγοράσω μεγαλύτερη τηλεόραση (65") από αυτή που έχω (έχω μια Samsung Q60 series 49" του 2019).

Το να πάω σε αντίστοιχη 65" γνωστών εταιριών θέλω 900+€, λεφτά  που δεν μπορώ να διαθέσω αυτή τη στιγμή.

Αν πάω σε τέτοια φτηνή λύση (κάτω από 500€) θα δω τρελές διάφορες σε ποιότητα εικόνας σε σχέση με τη Samsung; Φοβάμαι μη ξενερώσω με τα χρώματα κτλ.

Βέβαια από την άλλη έχει και 100Hz+ η F&U που ως κάτοχος PS5 σίγουρα θα εκτιμήσω.

 

Τι λέτε;

 

φυσικα και δεν αξιζει σε αυτα τα λεφτα

και υπαρχουν πολλες αλλες αξιολογες 65αρες με 400-550 ευ. αναλογως των πολλων προσφορων

ανα τακτα χρονικα διαστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
On 17/04/2023 at 12:16, ioannischr said:

φυσικα και δεν αξιζει σε αυτα τα λεφτα

και υπαρχουν πολλες αλλες αξιολογες 65αρες με 400-550 ευ. αναλογως των πολλων προσφορων

ανα τακτα χρονικα διαστηματα

Υπάρχουν 65άρες ένα 500άρικο με 120Hz;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα χρήματα της η F&U μια χαρά φαίνεται αλλά για την αξιοπιστία της έχω αμφιβολίες. Αν θες να πάρεις κάτι καλύτερο πήγαινε στην TCL 65C735 πιστεύω αξίζουν τα παραπάνω χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...