Προς το περιεχόμενο

Αγορα τηλεορασης 43"-50"


thanasiskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από CaptainChris,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα  ψάχνω για αγορά τηλεόρασης. Τα διαθέσιμα χρήματα είναι 400 - 450 ευρω. Η μέγιστη απόσταση θέασης δεν θα είναι πάνω απο 4 μέτρα. Επίσης θα ήθελα να έχει android tv αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω με εγκατεστημένο το λειτουργικό (π.χ. Tcl, Xiaomi) η να πάω σε αλλο λειτουργικό και να προσθέσω ένα chromecast  θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε αυτό. Θα ήθελα να μου προτείνετε και 43αρες και 50αρες γιατί δεν ξέρω ακόμα τι μέγεθος να πάρω. Επίσης θα με ενδιέφερε να έχει και επέκταση εγγύησης απο εκεί που θα την αγοράσω. Η χρήση της θα είναι κυρίως για ποδοσφαιρικούς αγώνες λίγο netflix και λίγο gaming σε σύνδεση με Η/Υ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, thanasiskg είπε

Καλησπέρα  ψάχνω για αγορά τηλεόρασης. Τα διαθέσιμα χρήματα είναι 400 - 450 ευρω. Η μέγιστη απόσταση θέασης δεν θα είναι πάνω απο 4 μέτρα. Επίσης θα ήθελα να έχει android tv αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω με εγκατεστημένο το λειτουργικό (π.χ. Tcl, Xiaomi) η να πάω σε αλλο λειτουργικό και να προσθέσω ένα chromecast  θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε αυτό. Θα ήθελα να μου προτείνετε και 43αρες και 50αρες γιατί δεν ξέρω ακόμα τι μέγεθος να πάρω. Επίσης θα με ενδιέφερε να έχει και επέκταση εγγύησης απο εκεί που θα την αγοράσω. Η χρήση της θα είναι κυρίως για ποδοσφαιρικούς αγώνες λίγο netflix και λίγο gaming σε σύνδεση με Η/Υ.

μονο samsung , sony και  lg θα κοιτας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά είναι στην σχεδίαση, η P735 έχει πολύ λεπτά πλαίσια στα πλάγια και πάνω, επίσης έχει καλύτερα ηχεία 2χ9.5w αντί 2χ8w. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να τονιστεί κάτι.

Πήγαινε σε όσο μεγαλύτερες ίντσες μπορείς απο θεμα budget/χώρου.

4 μέτρα απόσταση ειναι μεγάλη και ειδικά για gaming θα συναντήσεις δυσκολίες σε 43/50 ίντσες. Η αν μπορείς μείωσε τη απόσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lucidsteve είπε

Πρέπει να τονιστεί κάτι.

Πήγαινε σε όσο μεγαλύτερες ίντσες μπορείς απο θεμα budget/χώρου.

4 μέτρα απόσταση ειναι μεγάλη και ειδικά για gaming θα συναντήσεις δυσκολίες σε 43/50 ίντσες. Η αν μπορείς μείωσε τη απόσταση.

Σε gaming θα ειμαι απο πιο κοντά αλλα για αυτο το δωμάτιο δεν χωράει να βάλω μεγαλύτερη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...