Προς το περιεχόμενο

SSD Samsung Portable T7 Shield 1TB @ Amazon.de - 87,68€


M A T R I X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SAMSUNG SSD T7 SHIELD 1TB σε μαύρο χρώμα από Amazon.de. Αφού το προσθέσετε στο καλάθι, επιλέγετε τη χρήση κουπονιού "collect voucher" και η τελική τιμή θα βγει 87,68€ με τα μεταφορικά. 

Skroutz - 111€ - χωρίς μεταφορικά.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, vaggospro είπε

image.png.85210aab6a648e4dd9f094af46f122cc.pngΈχει ref η κάνω λάθος;

Λαθος, ειναι απο την αναζητηση εντος αμαζον το "μπλα μπλα" μετα το βασικο κομματι. Καθαρος ειναι ο συνδεσμος, μια χαρα, thanks οπως και να εχει.  ;) (εκανα εντιτ να μην προβληματιζει) 

8 ώρες πριν, Federacion είπε

Άλλο matrix κι άλλο M A T R I X θα πω εγώ. 

Και αλλο matrixxx που μαλλον εννοουσες. 😛 (μια χαρα ειναι το μελος παντως, φανταζομαι χιουμορ εκανες. Το καλο ειναι οταν βλεπω mail ειδοποιησης "Γεια σου Ματριξ, ο Ματριξ εχει αναρτησει θεμα, μπλα μπλα" 😄)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, ελπίζω να μην είμαι offtopic αλλά επειδή έχω ήδη τον σκληρό εδώ και κάποιους μήνες, σκέφτηκα να αναφέρω τα προβλήματα που έχω με τον συγκεκριμένο ssd με συνεχείς αποσυνδέσεις. Κατά καιρούς και αποσυνδέεται είτε τον χρησιμοποιώ για video ή photo αλλά και κατά τη διάρκεια παιχνιδιών που έχω αποθηκεύσει  σ 'αυτόν με αποτέλεσμα να σε πετάει το πρόγραμμα εκτός. Στα forum είναι διαβόητος για τα προβλήματα που παρουσιάζει  https://www.google.com/search?q=Samsung+Portable+SSD+T7+Shield+dissconects&oq=Samsung+Portable+SSD+T7+Shield+dissconects&aqs=chrome..69i57.3829j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

p.s. ότι κι αν δοκίμασα από τις λύσεις που προτείνονται δεν έχω καταφέρει να τον δουλέψω σωστά και απλά τον κρατάω μέχρι να ασχοληθώ και να βρω κάποιον άλλο χωρίς να τον πολυχρησιμοποιώ. 

Επεξ/σία από akerman79
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, akerman79 είπε

Καλησπέρα, ελπίζω να μην είμαι offtopic αλλά επειδή έχω ήδη τον σκληρό εδώ και κάποιους μήνες, σκέφτηκα να αναφέρω τα προβλήματα που έχω με τον συγκεκριμένο ssd με συνεχείς αποσυνδέσεις. Κατά καιρούς και αποσυνδέεται είτε τον χρησιμοποιώ για video ή photo αλλά και κατά τη διάρκεια παιχνιδιών που έχω αποθηκεύσει  σ 'αυτόν με αποτέλεσμα να σε πετάει το πρόγραμμα εκτός. Στα forum είναι διαβόητος για τα προβλήματα που παρουσιάζει  https://www.google.com/search?q=Samsung+Portable+SSD+T7+Shield+dissconects&oq=Samsung+Portable+SSD+T7+Shield+dissconects&aqs=chrome..69i57.3829j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

p.s. ότι κι αν δοκίμασα από τις λύσεις που προτείνονται δεν έχω καταφέρει να τον δουλέψω σωστά και απλά τον κρατάω μέχρι να ασχοληθώ και να βρω κάποιον άλλο χωρίς να τον πολυχρησιμοποιώ. 

Εγγύηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Εγγύηση;

Ίσως φανεί αστείο σε κάποιους αλλά δεν έχω τον χρόνο να ασχοληθώ με εγγυήσεις, επιστροφές, βρες τιμολόγιο, συσκεύασε, επέστρεψε και όλα αυτά. Δεν θα είναι η πρώτη φορά που πέταξα ένα 100ρικο, ο χρόνος μου κοστίζει περισσότερο. Απλά θα τον χαρίσω σε κάποιον να βρει αυτός το μπελά του και θα πάρω έναν άλλο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akerman79 είπε

Καλησπέρα, ελπίζω να μην είμαι offtopic αλλά επειδή έχω ήδη τον σκληρό εδώ και κάποιους μήνες, σκέφτηκα να αναφέρω τα προβλήματα που έχω με τον συγκεκριμένο ssd με συνεχείς αποσυνδέσεις. Κατά καιρούς και αποσυνδέεται είτε τον χρησιμοποιώ για video ή photo αλλά και κατά τη διάρκεια παιχνιδιών που έχω αποθηκεύσει  σ 'αυτόν με αποτέλεσμα να σε πετάει το πρόγραμμα εκτός. Στα forum είναι διαβόητος για τα προβλήματα που παρουσιάζει  https://www.google.com/search?q=Samsung+Portable+SSD+T7+Shield+dissconects&oq=Samsung+Portable+SSD+T7+Shield+dissconects&aqs=chrome..69i57.3829j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

p.s. ότι κι αν δοκίμασα από τις λύσεις που προτείνονται δεν έχω καταφέρει να τον δουλέψω σωστά και απλά τον κρατάω μέχρι να ασχοληθώ και να βρω κάποιον άλλο χωρίς να τον πολυχρησιμοποιώ. 

Μια χαρά είναι ο ssd και όχι δεν είναι διαβόητος για τα προβλήματα του. Μην γράφουμε ότι να 'ναι. Αυτό το πρόβλημα που αναφέρεις, αφορά και άλλους, και έχει να κάνει κυρίως με το usb connection. Στο παραπάνω link, είδα ότι έχουν βρει λύσεις. Είτε ήσουν άτυχος και έπεσες σε ελαττωματικό προϊόν, είτε δεν ασχολήθηκες περισσότερο για να βρεις τι φταίει. 

Σε κάθε περίπτωση αν είναι ακόμα σε εγγύηση θα πρότεινα να τον στείλεις πίσω. Πόση ώρα θα σου πάρει να πακετάρεις κάτι και να το αφήσεις σε μία ταχυδρομική; 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Μια χαρά είναι ο ssd και όχι δεν είναι διαβόητος για τα προβλήματα του. Μην γράφουμε ότι να 'ναι. Αυτό το πρόβλημα που αναφέρεις, αφορά και άλλους, και έχει να κάνει κυρίως με το usb connection. Στο παραπάνω link, είδα ότι έχουν βρει λύσεις. Είτε ήσουν άτυχος και έπεσες σε ελαττωματικό προϊόν, είτε δεν ασχολήθηκες περισσότερο για να βρεις τι φταίει. 

Σε κάθε περίπτωση αν είναι ακόμα σε εγγύηση θα πρότεινα να τον στείλεις πίσω. Πόση ώρα θα σου πάρει να πακετάρεις κάτι και να το αφήσεις σε μία ταχυδρομική; 

Σκουπίδι είναι, έφαγα από 2 ώρες σε 3 διαφορετικές μέρες δε σκαμπάζει λέμε. Το τι κάνω με τα λεφτά και με το χρόνο μου δεν είναι δική σου υπόθεση. Θες να τον δώσω σε σένα στα μισά λεφτά; Θα σου βρω και τα χαρτιά αγοράς κλπ και εγγυήσεις αν έχεις όρεξη για μπελάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, akerman79 είπε

Σκουπίδι είναι, έφαγα από 2 ώρες σε 3 διαφορετικές μέρες δε σκαμπάζει λέμε. Το τι κάνω με τα λεφτά και με το χρόνο μου δεν είναι δική σου υπόθεση. Θες να τον δώσω σε σένα στα μισά λεφτά; Θα σου βρω και τα χαρτιά αγοράς κλπ και εγγυήσεις αν έχεις όρεξη για μπελάδες.

Δεν μπορω να ξερω τι φταιει με αυτον τον δισκο (πιθανοτατα ο συγκεκριμενος η ισως το usb καλωδιο), αλλα αν μη τι αλλο, η πιο "δικαιη" τοποθετηση που διαβασα (η προσφορα στην μιση τιμη).

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για gaming βάζοντας την βιβλιοθήκη παιχνιδιών σας σε εξωτερικό δίσκο προτείνω Sandisk extreme. Σε Mac mini m1 παίζει έτσι ώρες ολόκληρες χωρίς καμία αποσύνδεση από το καλοκαίρι. Υποθέτω ότι ο συγκεκριμένος Samsung ίσως έχει κάποιο feature στο firmware του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...