Προς το περιεχόμενο

Η νέα έξυπνη ζυγαριά της Withings διαθέτει λειτουργία «κλειστών ματιών»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, polemikos είπε

η ζυγαριά εμφανίζει .....και ο καιρός.

Αν δεν εχει την Πετρουλα να λεει "οοοο σουλταν" οταν βλεπεις τον καιρο, απατο θα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή ιδέα. Μεθαύριο θα βγάλουν και ρολόι για όσους έχουν θέμα διαχείρισης του χρόνου που θα δείχνει π.χ. Βίντεο με γάτες.

Δηλαδή ο,τι του φανεί του λωλοστεφανη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή μου φάνηκε γελοία εφεύρεση. Με μια επόμενη σκέψη και ματιά, παίζει να είναι και από τα προϊόντα που θα κάνουν πάταγο και θα τα αγοράζουν πολλοί απλά για τον χαβαλέ και για να βλέπουν τι θα γράφει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω την ζυγαριά μου να δείχνει και βάρος και να λέει και πράγματα του τύπου "Τι θα γίνει ρε τόφαλε?,θα το πάρεις απόφαση να χάσεις κανα κιλό?".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε βγάλτε και ένα ρολόι που να μην δείχνει την ώρα, ένα τηλέφωνο που να μην τηλεφωνεί κτλ

ούτε το ΑΜΑΝ telemarketing τέτοια εφευριματικότητα...

Αν δεν βγει ζυγαριά με λειτουργία "στόμα κλειστό" δεν θα γίνει δουλειά...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρές μου αμόρφωτες σουρικάτες, να σας διαφωτίσω.

Στον πόλεμο με τα κιλά πολλοί τράπηκαν σε φυγή γιατί έβλεπαν καθημερινά την ένδειξη η οποία σε αυτό τον ρυθμό είναι παραπλανητική και για άντρες αλλά ιδιαίτερα για τις γυναίκες. Ο λόγος διότι το σώμα για διάφορους λόγους μπορεί να μεταβληθεί η μάζα του ανεξαρτήτως αν βάλαμε ή αν βγάλαμε παχάκια απ' το στομάχι.
Το σωστό λοιπόν είναι αν θέλουμε να βλέπουμε ανά τακτά χρονικά διαστήματα το βάρος μας να συγκρίνουμε τον μέσο όρο της μία εβδομάδας με την άλλη ή να βάλουμε τις τιμές πάνω σε ένα γράφημα και να τις δούμε πχ μετά από ένα μήνα.

Αυτούς λοιπόν εξυπηρετεί η συγκεκριμένη ζυγαριά και όχι τον μπάρμπα Θωμά που γυρνάει απ' το Πασχαλινό τραπέζι και έχει απορία να δει πόσο αρνί έφαγε!

Τοποθέτηση Προϊόντος:

Spoiler

Πάντα βέβαια για τους φτωχούς βέβαια της παρέας πάντα μπορείτε να αγοράσετε μια Xiaomi και να βάλετε από πάνω μονωτική :P

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν πραγματικά θα το χρησιμοποιούν το "eyes closed mode" σαν feature καθώς όταν θέλεις να μετρηθείς μία φορά την εβδομάδα, θες να δεις και τα αντίστοιχα data και όχι τι καιρό κάνει. Κακό πάντως δεν είναι, σίγουρα σε κάποιους ανθρώπους θα φανεί χρήσιμο. Σαν προϊόντα πάντως είναι top και οι μετρήσεις άριστες. Η Body Cardio που έχω τα σπάει. Γενικά φουλ καλά προϊόντα, app και support. Ακριβά, αλλά ότι πληρώνεις παίρνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φάγαμε και πετσούλα το Πάσχα ε;;"
"Χτύπα ένα ραβανί πας για ρεκορ ημέρας"
"Να παραγγείλω 3 σουβλάκια να ισιώσουμε;"

Πραγματικά αυτό που όλα θέλουν να τα κάνουν "έξυπνα" με ξεπερνά...
Οι επιπλέον αισθητήρες είναι όντως χρήσιμο για κάποιους αλλά το να σου βγάζε και μνμ είναι ότι ναναι. 

Θα φτιάξω κούπα με αισθητήρα θερμοκρασίας και θα τραγουδάει "Ο καφές σου έχει κρυώσει....."  149,99€/τμχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...