Προς το περιεχόμενο

ZTE 5G 8200


agalex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα έχω το ΖΤΕ 5G 8020 και μου εμφανίζει αυτό όταν επιλέγω την κατάσταση δικτύου.
Είναι πολύ μακριά η κεραία 5G πρέπει να κάνω κάτι; Πάντως το sim στο κινητό δείχνει κανονικά 5G.
Μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι το κινητό έχει καλύτερη κεραία από αυτό το πανάκριβο router.

image.png.930ea229c670e20509ff83ca0a59c0d4.png

Επεξ/σία από agalex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλεπω να εχεις συνδεθει σε δικτυο 5g αλλα μονο σε 4g αμα δεις διπλα στην συχνοτητα του 5g δεν γραφει στοιχεια. Μηπως δεν εχεις ενεργοποιησει το 5g ; . παρε την εξυπηρετηση πελατων  τηλεφωνο . Βαλε καλυτερα την σημ σε ενα κινητο 5g να δεις οτι πιανει σημα και μετα βαλτην στο 5g router . Επισης στις ρυθμισεις του 5g router δες μηπως ειναι επιλεγμενο μονο το 4g και οχι το 5g. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

ειδα οτι στην περιοχη μου εχει 5g η vodafone αξιζει να παρω ενα 5g router το βρηκα στο ebay πολυ πιο οικονομικα να το παρω απο εκει; . δεν εχω 5g κινητο για να το ενεργοποιησω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 26/06/2023 at 02:32, johnmegarythmos said:

ειδα οτι στην περιοχη μου εχει 5g η vodafone αξιζει να παρω ενα 5g router το βρηκα στο ebay πολυ πιο οικονομικα να το παρω απο εκει; . δεν εχω 5g κινητο για να το ενεργοποιησω. 

αν εχεις υποστηριξη 5g και δεν εχεις θεμα να πληρωσεις αρκετα λεφτα παραπανω ναι μπορεις να παρεις για καλυτερες ταχυτητες κτλ ενα 5g router.

teltonika,zte,fritz,mikrotik οτι τραβαει η ψυχη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Έχω και εγώ αυτό το rooter Πιάνει καλές ταχύτητες αλλά πρέπει να κάνω επανεκκίνηση πολλές φορές την ημέρα γιατί ξαφνικά από 300 πέφτει στα 20 .Μετά την επανεκκίνηση επανέρχεται μπορώ να κάνω κάτι  γιατί είναι μαρτύριο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, bargiatakis said:

Έχω και εγώ αυτό το rooter Πιάνει καλές ταχύτητες αλλά πρέπει να κάνω επανεκκίνηση πολλές φορές την ημέρα γιατί ξαφνικά από 300 πέφτει στα 20 .Μετά την επανεκκίνηση επανέρχεται μπορώ να κάνω κάτι  γιατί είναι μαρτύριο 

 

μηπως θεμα θερμοκρασιας? β.εχεις δει για το τελευταιο firmware?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...