Προς το περιεχόμενο

Philips 65OLED707 ή Samsung/Lg?


fousekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια είναι η γνώμη σας για τη συγκεκριμένη τηλεόραση; Έχει όλα τα gaming καλούδια που απαιτούνται και συνδυαστικά με το ambilight πιστεύω θα τα σπάει. Είναι και λίγο πιο φτηνή από τις αντίστοιχες επώνυμες.

Το ερώτημα είναι πόσο χειρότερη είναι (αν είναι) από τις αντίστοιχες Samsung/Lg. Είτε σε εικόνα, είτε σε λογισμικό, είτε σε υποστήριξη.

Για το μενού παραπονιούνται πολλοί αλλά οκ, μια συνήθεια είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, fousekis21 είπε

Ποια είναι η γνώμη σας για τη συγκεκριμένη τηλεόραση; Έχει όλα τα gaming καλούδια που απαιτούνται και συνδυαστικά με το ambilight πιστεύω θα τα σπάει. Είναι και λίγο πιο φτηνή από τις αντίστοιχες επώνυμες.

Το ερώτημα είναι πόσο χειρότερη είναι (αν είναι) από τις αντίστοιχες Samsung/Lg. Είτε σε εικόνα, είτε σε λογισμικό, είτε σε υποστήριξη.

Για το μενού παραπονιούνται πολλοί αλλά οκ, μια συνήθεια είναι.

χειροτερη δεν ειναι, φοραει panel της lg, λογισμικο android tv πολυ καλυτερο απο αυτα που εχουν samsung και lg, αν μπορεις και κανεις την υπερβαση για την 807 που φοραει evo panel  2ης γενιας( το οποιο ειναι πιο φωτεινο )θα ειναι η καλυτερη επιλογη ( το κακο ειναι οτι την εχει μονο ο κωτσοβολος για τυχον επεκταση της εγγυησης, διαφορετικα εχει παιξει και κατω απο τις 2000 ευρω με την χαμηλοτερη τιμη 1699 ευρω ), διαφορετικα και η 707 ειναι μια πολυ καλη επιλογη. ( αν μενεις αθηνα στον κωτσοβολο στο περιστερι εχει και τις δυο τηλεορασεις στην εκθεση στις 65 ιντσες διπλα-διπλα οποτε μπορεις να τις δεις και να συγκρινεις ).

Επεξ/σία από manoskost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που δεν προβληματίζει είναι ότι κάποιοι λένε ότι έχει χαμηλότερη φωτεινότητα από τις αντίστοιχες samsung/lg (δεν ξέρω αν ισχύει) και με χαλάει το κοντρόλ, φαίνεται πολύ απλό, χωρίς μικρόφωνο κτλ.

Αλλά το ambilight τα σπάει....

Περιστέρι είναι μακριά, αλλά φαντάζομαι θα την έχουν και άλλοι Κωτσόβολοι σε δείγμα, θα κάνω μια γύρα! Ευχαριστώ για τη πληροφόρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, fousekis21 είπε

Το μόνο που δεν προβληματίζει είναι ότι κάποιοι λένε ότι έχει χαμηλότερη φωτεινότητα από τις αντίστοιχες samsung/lg (δεν ξέρω αν ισχύει) και με χαλάει το κοντρόλ, φαίνεται πολύ απλό, χωρίς μικρόφωνο κτλ.

Αλλά το ambilight τα σπάει....

Περιστέρι είναι μακριά, αλλά φαντάζομαι θα την έχουν και άλλοι Κωτσόβολοι σε δείγμα, θα κάνω μια γύρα! Ευχαριστώ για τη πληροφόρηση.

αν δεν βιαζεσε πολυ, η καλυτερη επιλογη ειναι η 807, περιμενεις να πεσει, εξαλλου μετα το καλοκαιρι βγαινουν τα μοντελα του 2023. 

Επεξ/σία από manoskost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμένω λογικά, Ιούλιο βγάζουν κάτι προσφορές γενικά. Τώρα δεν ξέρω σε ποιες μάρκες .

Αλλιώς μπορεί να περιμένω και τη μαύρη Παρασκευή.

Θα δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fousekis21 είπε

Εν τω μεταξύ σε 2 Κωτσόβολους έχω πάει, κανένας δεν έχει τις philips 

Που θα πάει...

Εγω ειχα παρει τηλεφωνο στα κεντρικα και μου το ειπαν, δες τον κωδικο ειδους της τηλεορασης στο side και παρε τηλεφωνο και ρωτησε ποια καταστηματα την εχουν εκθεσιακη, για να μην παιδευεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...