Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση TCL 43P635 249€ στο e-shop [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


CaptainChris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, Paikos3097 είπε

Σε ευχαριστω για την απάντηση για αρχη…Απλά επειδή με το PS4 όταν βγήκε και μου χάλασε απαίτησα αντικατάσταση με καινούργιο και είχαν περάσει ηδη 13 μήνες όταν μου χάλασε.Βεβαια αναφέρομαι σε αλλη εταιρία όπου πρόσφατα εξαγοράστηκε και πριν λίγες μέρες έφαγε 2 μυρια πρόστιμο και τελικα μου έδωσαν καινουργιο και το λευκό που ήταν limited edition και δώρο 2 παιχνίδια της επιλογής μου ως συγγνώμη για την ταλαιπωρία που υπέστη …Προφανώς θα το κυνηγήσω μέχρι δικαστηρίου εάν δεν μου το αντικαταστήσουν με καινούργιο προϊόν.Και εννοειτε αύριο θα μιλήσω και με την TCL

Φίκε matrix’sευχαριστω για την απάντηση και συγγνώμη καθώς boomer δεν ξερω καν πως δουλεύουν τα φόρουμ…Και πάλι συγγνώμη.

Σωστά 29/11/23

13 μήνες μετά απαιτησες αντικατάσταση και το δέχτηκαν?Εννοείτε δεν ισχύει πουθενά αυτό και είναι πρωτοφανές που το δέχτηκαν.Εννοειτε κυνήγησε το όσο γίνεται αλλά δικαστήρια και τέτοια είναι αστεία πράγματα,ειδικά για τέτοιο μικρό ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 hours ago, Paikos3097 said:

Προφανώς θα το κυνηγήσω μέχρι δικαστηρίου εάν δεν μου το αντικαταστήσουν με καινούργιο προϊόν.Και εννοειτε αύριο θα μιλήσω και με την TCL

Φίκε matrix’sευχαριστω για την απάντηση και συγγνώμη καθώς boomer δεν ξερω καν πως δουλεύουν τα φόρουμ…Και πάλι συγγνώμη.

Σωστά 29/11/23

Δοκίμασε ενώ είναι αναμμένη να την βγάλεις από το ρεύμα.Λογικα θα στρώσει.

Μου το χει κάνει και μένα 2-3 φορές στον χρόνο που την έχω.

Κάποιο update δεν θα σου έκατσε "καλά".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή ειναι περσινή και πλέον παίζει 299 σταθερα στα μεγάλα και 260 σκρουτζ αντιλαμβάνομαι οτι δεν είναι ευκαρία τύπου τρέχα τώρα.
Αξίζει όμως ακόμα σαν vfm για δωμάτιο ή να περιμένω εκπτώσεις? Το μπάτζετ μου είναι οριακα 250 για 40-42 ιντσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την ίδια σε 50αρα από τον Δεκέμβριο του 22.Αν και στην αρχή είχε κάποια σπαστικα θεματακια,εδώ και αρκετούς μήνες πλέον δουλεύει απροβληματιστα.Φανταζομαι ότι τα διόρθωσαν γιατί έκανε 4-5 ενημερώσεις.

Αν με ρωταγες πριν ένα 6μηνο θα σου έλεγα μακριά.Σημερα θα σου πω τρέχα παρτην,έχει πολύ καλή εικόνα,αρκετά καλό ήχο και με πολύ σταθερο λειτουργικό,δεν μου έχει κολλήσει ποτέ ούτε έχει κάνει το παραμικρό.Προσωπικα είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Να σου πω ότι υπάρχουν στην οικογένεια μία 43αρα 2ετιας LG,μια 32αρα 6μηνου LG και μια 43αρα Samsung 4ετιας οπότε ένα μέτρο σύγκρισης το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα σε ολους εγω παντως λεω να βαλω λιγα παραπανω χρηματα απο αυτα της προσφορας και να παω σε αυτην την τηλεοραση που ειναι και 120 hrz δεν ξερω καποιοι πιο εμπειροι εδω μεσα ας πουν την γνωμη τους ευχαριστω...

https://www.skroutz.gr/s/46409123/Hisense-Smart-Tileorasi-43-4K-UHD-QLED-43E7KQ-HDR-2022.html

Τωρα ειμαι αναμεσα στην 43 και στην 50 2.50 μετρα αποσταση....

Επεξ/σία από dopermann
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/12/2023 στις 1:25 ΠΜ, @topos είπε

Δοκίμασε ενώ είναι αναμμένη να την βγάλεις από το ρεύμα.Λογικα θα στρώσει.

Μου το χει κάνει και μένα 2-3 φορές στον χρόνο που την έχω.

Κάποιο update δεν θα σου έκατσε "καλά".

 

Δεν είχα παρακολουθήσει το θέμα καθόλου, αλλά τώρα έπεσε στα μάτια μου.

Συμφωνώ απόλυτα με την προτροπή σου που είναι πράγματι "φάρμακο" σε πολλές περιπτώσεις (ακόμα και για να λειτουργήσει σωστά το HDMI 😉). Το να αφήνεις την συσκευή εκτός ρεύματος για κάποιο διάστημα θεραπεύει πολλά θέματα. Μάλιστα πολλές φορές συνιστάται να πατήσεις και το κουμπί ON/OFF ενώ είναι εκτός ρεύματος (για πλήρη "αποφόρτιση - εάν βέβαια διαθέτει τέτοιο φυσικό κουμπί).

Μάλιστα είχα πέρυσι μία πρωτοφανή εμπειρία με τηλεόραση σμαρτ άλλης εταιρίας (F&U). Ένα μήνα αφού πέρασε η εγγύηση άρχισε να έχει ξαφνικά αυτό ακριβώς το πρόβλημα (ήχο ΧΩΡΙΣ εικόνα). Προσπάθησα με εκτός ρεύματος, άνοιγμα και έλεγχο κλπ. Τίποτα. Μετά από 2-3 ημέρες αποφάσισα να παραγγείλω μία παρόμοια καινούργια. Μέχρι να έρθει η καινούργια ξαφνικά άρχισε να λειτουργεί άψογα και η παλιά😎 Λειτουργεί δε άψογα έως σήμερα. Τελικά η μάνα μου (γιατί εκείνης ήταν η τηλεόραση) έχει 2 παρόμοιες τηλεοράσεις😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dopermann είπε

Καλημερα σε ολους εγω παντως λεω να βαλω λιγα παραπανω χρηματα απο αυτα της προσφορας και να παω σε αυτην την τηλεοραση που ειναι και 120 hrz δεν ξερω καποιοι πιο εμπειροι εδω μεσα ας πουν την γνωμη τους ευχαριστω...

https://www.skroutz.gr/s/46409123/Hisense-Smart-Tileorasi-43-4K-UHD-QLED-43E7KQ-HDR-2022.html

Τωρα ειμαι αναμεσα στην 43 και στην 50 2.50 μετρα αποσταση....

55 ακόμα καλύτερα, αν δε βγαίνεις προφανώς 50. Αυτό γενικά για την απόστασή σου, άσχετα με το τι θα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2024 στις 9:40 ΠΜ, dopermann είπε

Καλημερα σε ολους εγω παντως λεω να βαλω λιγα παραπανω χρηματα απο αυτα της προσφορας και να παω σε αυτην την τηλεοραση που ειναι και 120 hrz δεν ξερω καποιοι πιο εμπειροι εδω μεσα ας πουν την γνωμη τους ευχαριστω...

https://www.skroutz.gr/s/46409123/Hisense-Smart-Tileorasi-43-4K-UHD-QLED-43E7KQ-HDR-2022.html

Τωρα ειμαι αναμεσα στην 43 και στην 50 2.50 μετρα αποσταση....

Εχω hisense τηλεόραση εξαιρετικη σε οθόνη κτλ αλλα το λειτουργικό vidaa ειναι πολύ περιορισμενων δυνατοτήτων ειδικα στην εποχη του android. Επισης αυτη δεν εχει ertflix κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω την ίδια ακριβώς από προηγούμενη προσφορά.

Την αγόρασα για υπνοδωμάτιο.  Στο σαλόνι είχα μια lg 6ετιας 55αρα  Lg UH850V του 1000 ρικο τότε.

Εγώ έμεινα ευχαριστημένος από την TCL43P635.

Αγόρασα με ανανέωση συμβολαίου σε κινητό και την TCL 65 P635 δωρεάν.

Έβαλα την 65αρα στο σαλόνι την LG στο μεγάλο υπνοδωμάτιο και την 43αρα TCL στο μικρό υπνοδωμάτιο.

 

Γενικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΈΝΑ. Προφανώς αυτά για τον καθένα διαφέρουν.

Κάνω τα UPDATES με στικακι.  Το μενού μου είναι μια χαρά. Δεν θεωρώ ότι αργεί. Περισσότερο αργούσαν τα ANDROID BOXES που είχα κατά καιρούς.

Έχω βάλει DISNEY+, NETFLIX, PRIME VIDEO, COSMOTE TV, EON, STREMIO, KODI, YOUTUBE, SPOTIFY, APK TIME, FOOTBALL FOR ALL για αγώνες και δεν κολλάει πουθενά.

Τα ANDROID BOXES μου έσπαγαν τα νεύρα συνέχεια πάρα τις ρομ που τους άλλαζα.. 

Ελπίζω να βοήθησα όποιον θέλει να την πάρει.

 

Υ.Γ. παρήγγειλα και μια για το χωριό 43αρα με την προσφορά τώρα.χαχα.

Γιαυτό τις δίνει με προσφορές, έχει βγάλει όλο το κέρδος από εμένα...

Επεξ/σία από miltostammy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, miltostammy said:

Έχω την ίδια ακριβώς από προηγούμενη προσφορά.

Την αγόρασα για υπνοδωμάτιο.  Στο σαλόνι είχα μια lg 6ετιας 55αρα  Lg UH850V του 1000 ρικο τότε.

Εγώ έμεινα ευχαριστημένος από την TCL43P635.

Αγόρασα με ανανέωση συμβολαίου σε κινητό και την TCL 65 P635 δωρεάν.

Έβαλα την 65αρα στο σαλόνι την LG στο μεγάλο υπνοδωμάτιο και την 43αρα TCL στο μικρό υπνοδωμάτιο.

 

Γενικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΈΝΑ. Προφανώς αυτά για τον καθένα διαφέρουν.

Κάνω τα UPDATES με στικακι.  Το μενού μου είναι μια χαρά. Δεν θεωρώ ότι αργεί. Περισσότερο αργούσαν τα ANDROID BOXES που είχα κατά καιρούς.

Έχω βάλει DISNEY+, NETFLIX, PRIME VIDEO, COSMOTE TV, EON, STREMIO, KODI, YOUTUBE, SPOTIFY, APK TIME, FOOTBALL FOR ALL για αγώνες και δεν κολλάει πουθενά.

Τα ANDROID BOXES μου έσπαγαν τα νεύρα συνέχεια πάρα τις ρομ που τους άλλαζα.. 

Ελπίζω να βοήθησα όποιον θέλει να την πάρει.

 

Υ.Γ. παρήγγειλα και μια για το χωριό 43αρα με την προσφορά τώρα.χαχα.

Γιαυτό τις δίνει με προσφορές, έχει βγάλει όλο το κέρδος από εμένα...

Τα updates με το stickaki που τα βρίσκεις ? Telegram ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...