Προς το περιεχόμενο

Τι γνώμη έχετε για το tp-link mr500


dimitrisjpd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το αγόρασα για το εξοχικό και αυτό που παρατήρησα από τις ταχύτητες του με δύο διαφορετικά κινητά είναι πχ. Από κινητό download 150 και upload 24

Mr500 download110. και upload 55. Πολύ περίεργο πάντα έδειχνε μεγαλύτερο upload. 

Επεξ/σία από dimitrisjpd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω το mr600 v2 και με κοσμοτε καρτα μου βγαζει περιπου στα 150 κατεβασμα αρχειου . Ενω με καρτα σημ wind καπου κοντα 30-50mbs down και αλλες φορες πεφτει. Αντιστοιχα με vodafone καπου στα 50mbs . Επειδη εχω vodafone στο κινητο μου , εχω δει 70mbs και αλλες φορες και παραπανω , που με το tiplink router δεν εχω πιασει ποτε . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 08/06/2023 at 19:14, dimitrisjpd said:

Δεν έχει update να κάνει. 

Και reset δεν μπορώ να του κάνω τώρα λόγω ότι είναι στο χωριό σε 10 μέρες θα πάω θα του κάνω, λες να στρώσει; 

δεν χανεις κατι να το δοκιμασεις.εκει που το εχεις δεν ειναι οριακα σε σημα τιποτα ε? γενικως δεν ειμαι fan και πολυ των tp link. ειναι τελειως value for money και σιγουρα οχι για τρελη χρηση ή για extreme Πραγματα.

για το σημα το λεω μηπως ειναι οριακα και για αυτο σου κανει τα κενα.αν ειναι χαμηλα δες μηπως το βαλεις καπου αλλου και παιξει καλυτερα ή διαλεξεις εσυ Manually το band που θες.πρεπει να σε αφηνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...