Προς το περιεχόμενο

Nike Run Club, [25% Κουπόνι]


kwstas321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του τρεξίματος και μη.

Απο σήμερα μέχρι και τις 29 Απριλίου ,τρέχουμε μέσω της εφαρμογής Nike Run Club (βάζω λινκ για Android πιο κάτω) και κερδίζουμε 25% κουπόνι αυτόματα στο καλάθι στην εφαρμογή.

Συγκεκριμένα:

Each Winner will receive a voucher for 25% off sitewide, redeemable automatically at checkout on the Nike App and at Nike.com, which will be valid until 11/05/2023 at 11:59pm (CET) and which must be used in accordance with the vendor's terms and conditions of use (the "Prize"). No minimum spend is required. Exclusions apply.

Nike Run Club App

1)Κατεβάζετε ,συνδέεστε με το λογαριασμό σας, και αριστερά στο drop menu θα βρείτε το challenges.

2)Βρείτε το Members Day Challenge και κάντε accept. (βλέπε φώτο)

3 και πιο σημαντικό : βγείτε και τρέξτε (ή περπατήστε) !


Screenshot_20230425-214056.png.aeddb7fd4a6d671e201016097a0c0758.png

Επεξ/σία από kwstas321
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι καταλαβαίνω δεν είναι για όλους τους λογαριασμούς. Στον δικό μου λογαριασμό δεν μου το δίνει σαν επιλογή το member days challenge. Και το πιο βασικό... τι φάση με το application που δεν έχει την Ελλάδα στις χώρες που μπορείς να επιλέξεις που βρίσκεσαι;

Screenshot_20230426_014411_Nike Run Club.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, mirotis είπε

Από ότι καταλαβαίνω δεν είναι για όλους τους λογαριασμούς. Στον δικό μου λογαριασμό δεν μου το δίνει σαν επιλογή το member days challenge. Και το πιο βασικό... τι φάση με το application που δεν έχει την Ελλάδα στις χώρες που μπορείς να επιλέξεις που βρίσκεσαι;

Screenshot_20230426_014411_Nike Run Club.jpg

Αν ολοκληρωσεις ολα αυτα τα challenges τι αου δινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, mirotis είπε

Από ότι καταλαβαίνω δεν είναι για όλους τους λογαριασμούς. Στον δικό μου λογαριασμό δεν μου το δίνει σαν επιλογή το member days challenge. Και το πιο βασικό... τι φάση με το application που δεν έχει την Ελλάδα στις χώρες που μπορείς να επιλέξεις που βρίσκεσαι;

 

Κι εγώ δεν έχω ιδέα γιατί δε με άφηνε να επιλέξω την Ελλάδα σαν χώρα . Σε λογαριασμό φίλου ,το είχε κανονικά!

Διάλεξα UK, και με άφησε να προχωρήσω και να βρω το challenge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...