Προς το περιεχόμενο

Προσφορα EON+


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, η νοβα μου δινει αυτη εδω την προσφορά μεσω του nova app. Αξιζει? Προς το παρων πληρωνω 11€ για ολα τα κανάλια εκτος των αθλητικων. Με αυτη την προσφορα ειναι ολα μαζι 18,70? (δηλαδη +7,70€  ) ; Ευχαριστω εκ των προτέρων

0C11954B-D11F-4CBE-BC71-60CE549497FC.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, poulinos είπε

μεταφερθηκε στην σωστη ενοτητα

Συγνώμη αλλα δεν αναφεροταν κατι για προσφορές γιατι για προσφορά προκειται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, Aggelos_INSM said:

Συγνώμη αλλα δεν αναφεροταν κατι για προσφορές γιατι για προσφορά προκειται

αλλο να ρωτας αν ειναι προσφορα και αλλο σηκωνεις προσφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα γιατί μου φαίνεται λίγο ύποπτη η σελίδα; H τιμή που προσφέρεται σε συνδιασμο με τα 1) Ποιος ο λόγος να υπάρχει το λογότυπο της wind  και 2) τα μισά ελληνικά τα μισα αγγλικά μου φαινεται κάπως 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ksessalonikios είπε

εμένα γιατί μου φαίνεται λίγο ύποπτη η σελίδα; H τιμή που προσφέρεται σε συνδιασμο με τα 1) Ποιος ο λόγος να υπάρχει το λογότυπο της wind  και 2) τα μισά ελληνικά τα μισα αγγλικά μου φαινεται κάπως 

Ρεσυ απο το app της νοβα ειναι τι υποπτη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η προσφορα υπηρχε περυσι το καλοκαιρι απο τη wind. Την εχω βαλει εδω κ ενα χρονο. Για οποιον βλεπει αθλητικα ειναι οαση, αν και η ποιοτητα της εικονας πολλες φορες ειναι μετρια. Πιθανον να την ξαναεβαλαν ή να τη δινουν επιλεκτικα σε καποιους συνδρομητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ksessalonikios είπε

εμένα γιατί μου φαίνεται λίγο ύποπτη η σελίδα; H τιμή που προσφέρεται σε συνδιασμο με τα 1) Ποιος ο λόγος να υπάρχει το λογότυπο της wind  και 2) τα μισά ελληνικά τα μισα αγγλικά μου φαινεται κάπως 

από το app της Nova είναι και εμένα μου την εμφανίζει απλά με λογοτυπο της Wind. Ο λόγος είναι ότι είναι τόσο άχρηστοι που δεν μπήκαν στον κόπο να το αλλάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stcp είπε

Αυτη η προσφορα υπηρχε περυσι το καλοκαιρι απο τη wind. Την εχω βαλει εδω κ ενα χρονο. Για οποιον βλεπει αθλητικα ειναι οαση, αν και η ποιοτητα της εικονας πολλες φορες ειναι μετρια. Πιθανον να την ξαναεβαλαν ή να τη δινουν επιλεκτικα σε καποιους συνδρομητες.

Οποτε αξιζει? Θελω να βλεπω euroleague και ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο euroleague tv που βγαινει 100€ το χρονο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλοκαιρι να ερχεται ολα τα αθλητικα γεγονοτα τελειωνουν σε ενα-ενάμισι μηνα.Μετα ξανα απο Σεπτέμβριο που σημαινει 3-4 μηνες τσαμπα.Αυτο μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω, εγώ ακόμα το ψάχνω να το βρω.. μπαίνω στο nova app και το μόνο που δείχνει είναι οι λεπτομέρειες των προγραμμάτων μου, ενώ οι διατιθέμενες προσφορές είναι κενές. Μάλλον δεν το δείχνει σε όλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Οποτε αξιζει? Θελω να βλεπω euroleague και ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο euroleague tv που βγαινει 100€ το χρονο. 

Άμα θες μόνο για euro league φτιάχνεις τουρκικό λογαριασμό στο euroleague tv και σου βγαίνει κανα 20ρικο το χρόνο και την απολαμβάνεις με καλύτερη εικόνα και χωρίς διαφημίσεις να σου πετάγονται κάθε τρεις και λίγο την ώρα του αγώνα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ksessalonikios είπε

Άμα θες μόνο για euro league φτιάχνεις τουρκικό λογαριασμό στο euroleague tv και σου βγαίνει κανα 20ρικο το χρόνο και την απολαμβάνεις με καλύτερη εικόνα και χωρίς διαφημίσεις να σου πετάγονται κάθε τρεις και λίγο την ώρα του αγώνα 

Γιαπ! Και δουλεύει άψογα 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/4/2023 στις 3:46 ΜΜ, ksessalonikios είπε

Άμα θες μόνο για euro league φτιάχνεις τουρκικό λογαριασμό στο euroleague tv και σου βγαίνει κανα 20ρικο το χρόνο και την απολαμβάνεις με καλύτερη εικόνα και χωρίς διαφημίσεις να σου πετάγονται κάθε τρεις και λίγο την ώρα του αγώνα 

Δεχεται κανονικα ελληνικη πιστωτική? Θα χρειαστει να μπω με vpn?

Επεξ/σία από Aggelos_INSM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...