Προς το περιεχόμενο

Αξιοπιστία για αγορές από muziker


broxopios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχει αγοράσει κανείς από το συγκεκριμένο site? Είναι αξιόπιστο; Το μόνο που καλό που είδα είναι ότι εδρεύει στη Σλοβακία οπότε γλιτώνουμε το φέσι του τελωνείου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά πολλές φορές εχω παρει πραγματα για τη κιθάρα μου. Προχωράς ακάθεκτος & άφοβα. Πριν κάνεις την αγορά, γράψου να βγάλεις και τη κάρτα για πόντους, που σου δίνει έκπτωση σε μελλοντικές αγορές

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οπως εχω γραψει πιο πανω προχωρας αφοβα, εχω κανει παρα πολλες αγορες τα τελευταια 2 χρονια,.....

Επεξ/σία από sellsoap
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Καλημέρα σας!

 

Είμαι καθηγήτρια πιάνου, παίζω πιάνο εδώ και 18 χρόνια και ασχολούμαι με τη μουσική τεχνολογία και σύνθεση. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα stage πιανο. Έχω ψάξει και είμαι ανάμεσα στο Roland fpe50 και στο Kurzweil KA210.

To Roland το έχω ακούσει σαν ήχο, έχει πολλές λειτουργίες απλά μου φάνηκε λίγο μουντός ο ήχος του..

Το Kurzweil δεν το έχω ακούσει παρά μόνο σε βίντεο στο youtube κτλ, αλλά από τα χαακτηρισιτκά μου φαίνεται ότι έχει πιο δυνατά ηχεία.

Θέλω ένα που να προσομοιάζει όσο γίνεται πιο πιστά τον ήχο του πιάνου, γιατί έπαιζα χρόνια σε κλασικό όρθιο πιάνο...

 

Ποιο πιστέυετε ότι είναι καλύτερο; 'Η έχετε κάτι άλλο να προτείνετε;

 

Υ.Γ.: Το budget μου κυμαίνεται από 600-800€...(Τα έχω βρει και τα δύο στο Muziker απλά το Kurzweil μόνο σε αυτό το site είναι πιο οικονομικό. Στα υπ΄λολοιπα είναι πάνω κάτω στην ίδια τιμή και τα δύο)

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...