Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με αυξομειωση ηχου σε multimedia οθονη αυτοκινητου


nikpan316

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα αν καποιος μπορει να με βοηθησει σε ενα θεμα. Εβαλα μια multimedia οθονη αυτοκινητου στο αυτοκινητο μου. Δουλευε μια χρα. Επαθε ενα κολλημα πηρα τηλ μου ειπαν να βγαλω τον πολο της μπαταριας και να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων. Τα εκανα ξεκολλησε δουλευει. Εχει ενα στρογγυλο κουμπι για αυξηση μειωση της εντασης ηχου. Απο εκεινη την ωρα ενω το κουμπι γυρναει κανονικα η ενταση αντι να ανεβαινει η να κατεβαινει σταθερα αυξομειωνεται και σκαλωνει οταν χρησιμοποιω το κουμπι μονο. Απο το touch δουλευει κομπλε. Ξαναπηρα τηλ και μου ειπαν να παω σε τεχνικο να μπει στα protocoll settings κι οτι ειναι καθαρα θεμα ρυθμισης. Επειδη εγω την εβαλα μονος μου γιατι απλα εβγαλα την παλια κι εβαλα αυτην δεν πηγα σε τεχνικο. Εχει τυχει σε καποιον που ισως μπορει να με βοηθησει? Η οθονη ειναι αυτη https://dedalos.gr/index.php?route=product%2Fproduct&path=1267&product_id=67662&ref=bestprice.gr. Εψαξα μηπως βρω αντιπροσωπεια εδω στην ελλαδα για να μην αναγκαστω να την στειλω στην εταιρεια που την πηρα μηπως με βοηθησουν τηλεφωνικα αλλα δεν τα καταφερα

Επεξ/σία από nikpan316
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να ξέρω καν το μοντέλο κλπ, για δες μήπως έχει κάπου κάποια ρύθμιση για αυτόματη ένταση αναλόγως ήχων περιβάλλοντος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες αν έχει κανένα firmware update να κανεις 

στη χειρότερη κανε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων 

αν δεν πετύχει κανενα απο αυτά δες αν μπορεις να βρεις το ίδιο firmware και να το ξανα περασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...