Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση Παικτών-Προπονητή σε ερασιτεχνική ομάδα μπάσκετ


akmincity

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ και 1,5 χρόνο έχουμε φτιάξει μία ερασιτεχνική ομάδα μπάσκετ και αγωνιζόμασταν στο Basketaki.

Στα πλαίσια του σχεδιασμού της νέας σεζόν, βρισκόμαστε σε αναζήτηση νέων παικτών και ενός προπονητή που θα στελεχώσουν το ρόστερ και το τεχνικό επιτελείο μας (3-4 άτομα).

Δείτε παρακάτω τα κριτήρια συμμετοχής:

  • Σεβασμός σε συμπαίκτες και Τεχνικό Επιτελείο.
  • Καλή διάθεση και όρεξη για δουλειά.
  • Τυπικότητα στις προπονήσεις.
  • Ηλικία μεταξύ 20-34 ετών.

Τα δοκιμαστικά θα ξεκινήσουν μετά τις 15 Μαΐου και θα έχουν διάρκεια περίπου 2 μήνες. Οι υποψήφιοι θα κριθούν με βάση τα παραπάνω κριτήρια στο τέλος της μινι-προετοιμασίας. 

Περισσότερες πληροφορίες για την ομάδα μας μπορείτε να μάθετε μέσω του υπο-κατασκευή site (digedersbc.gr) ή μέσω των social media μας.

Ότι άλλο θέλετε μου στέλνετε ;)
 

Επεξ/σία από akmincity
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παίδες. Καταρχην απο πια περιοχη και που κανετε τις προπονησεις? Εγω ειμαι ανενεργος 1 χρονο από ερασιτεχνικό παναθηναικου ύψος 1.80 playmaker και πολύ καλός σουτερ ηλικία 35

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 11/5/2023 στις 8:40 ΜΜ, Xalaris22 είπε

καλησπέρα παίδες. Καταρχην απο πια περιοχη και που κανετε τις προπονησεις? Εγω ειμαι ανενεργος 1 χρονο από ερασιτεχνικό παναθηναικου ύψος 1.80 playmaker και πολύ καλός σουτερ ηλικία 35

Καλημέρα!! Προπονούμαστε στον Αγ. Δημήτριο. Δεν μας ενδιαφέρει πόσο καιρό είναι ανενεργός κάποιος αρκεί να υπάρχει καλή διάθεση ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, m_zaxarias είπε

Καλημέρα σε ποιο γήπεδο κάνετε προπονήσεις στον Άγιο Δημήτριο και τι ώρες και μέρες?

Καλημέρα, Μπορείς να μας στείλεις στα social μας για να σου πούμε περισσότερες λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...