Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV app και Chromecast


yanpol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω συνδρομή στη Vodafone TV χωρίς αποκωδικοποιητή και βλέπω μέσω Chromecast σε τηλεόραση ή με την iOS εφαρμογή σε iPad. Τον τελευταίο καιρό η εφαρμογή στο Chromecast μού βγάζει ένα μήνυμα για αδύνατη αναπαραγωγή και κωδικό TAV 1871 (σε δύο διαφορετικά Chromecast), ενώ η iOS εφαρμογή δουλεύει κανονικά. Από την υποστήριξη της Vodafone δεν έλαβα καμία ιδιαίτερη βοήθεια, πλην του να απεγκαταστήσω την εφαρμογή και να την επανεγκαταστήσω, που δε βοήθησε σε τίποτα. Μήπως κάποιος έχει μία πιθανή αιτία ή λύση;  Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από yanpol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κι εγω παρομοιως! TAV1871 στο google cromecast tv ! Εβαλα το τελευταιο app 1.46.21 τα ιδια! Κατι μπλοκαρανε! Βαριεμαι να αναβω τον αποκωδικοποιητη αλλα δε βλεπω και πολυ! Αντιθετως χρησιμοποιω το app για disney+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Στις 15/7/2023 στις 1:56 ΠΜ, lvisimato είπε

Καλησπέρα. Εχω βαλει vodafone tv χωρις αποκωδικοποιητή, με chromecast πως ακριβως δουλευει ρε παιδια για να κανω μετάδοση στην τηλεόραση?

Το έχουν μπλοκάρει. 

https://www.vodafone.gr/ypostirixi/faqs/vodafone-tv-choris-apokodikopoiiti/mporo-na-kano-cast-stin-tileorasi-moy-choris-apokodikopoiiti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά.

Αγόρασα ένα google chromecast (το τελευταίο me 4k) και προσπαθώντας να βαλω το Vodafone tv (GR) μου λέει ότι δεν ειναι διαθέσιμο στην χώρα σας (WTF?).

Σας παίζει εσας; Το έχουν μπλοκάρει από chromecast; Η κατι παίζει με το google account μου και τρώω georestriction χωρίς λόγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 26/10/2023 στις 12:48 ΜΜ, iliasgi είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Αγόρασα ένα google chromecast (το τελευταίο me 4k) και προσπαθώντας να βαλω το Vodafone tv (GR) μου λέει ότι δεν ειναι διαθέσιμο στην χώρα σας (WTF?).

Σας παίζει εσας; Το έχουν μπλοκάρει από chromecast; Η κατι παίζει με το google account μου και τρώω georestriction χωρίς λόγο;

Τελικά τι γίνεται με την εφαρμογή σε chromecast ή smart tv, μπορεί να περαστεί με κωδικούς Vodafone tv;

TAA103 σφάλμα, γνωρίζετε τι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Καλησπέρα, ερώτηση. Το Vodafone tv app χωρίς Αποκωδικοποιητή σε android ή iOS συσκευή, θα λειτουργήσει σε τηλεόραση άμα το συνδέσω με καλώδιο hdmi σε τηλεόραση ή το μπλοκάρει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...