Προς το περιεχόμενο

Η Sony ανακοίνωσε το Xperia 1 V με stacked αισθητήρα Exmor T και οθόνη 4K OLED


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Το τερμάτισες!!!

Αν σπρώξεις χρήμα για android μόνο s23 ultra...

Δεν εχει νοημα να σπρωξεις χρημα για οποιοδηποτε κινητο. Στο χρονο ηδη εχεις χασει 500-600 ευρω για το τιποτα. Αντε καποτε πες ειχαμε εξελιξεις κτλ τωρα καθε χρονο περνεις πρακτικα το ιδιο κινητο απλα με αλλο cpu. Χιλιες φορες να παρεις ενα διετιας flagship s21 Ultra μεταχειρισμενο στα 500-600 ευρω καινουργιο παρα ενα s23 ultra στα 1400. Απλα κλεβουν οι εταιριες με τετοιες τιμες να ξερετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kostasfalcon είπε

Το τερμάτισες!!!

Αν σπρώξεις χρήμα για android μόνο s23 ultra...

android καθαρο μονο η sony εχει οπως και στης tv. με τα αλλα παίρνεις και παράσημο μαζι με το android 😉

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Δεν εχει νοημα να σπρωξεις χρημα για οποιοδηποτε κινητο. Στο χρονο ηδη εχεις χασει 500-600 ευρω για το τιποτα. Αντε καποτε πες ειχαμε εξελιξεις κτλ τωρα καθε χρονο περνεις πρακτικα το ιδιο κινητο απλα με αλλο cpu. Χιλιες φορες να παρεις ενα διετιας flagship s21 Ultra μεταχειρισμενο στα 500-600 ευρω καινουργιο παρα ενα s23 ultra στα 1400. Απλα κλεβουν οι εταιριες με τετοιες τιμες να ξερετε. 

συμφωνω φιλε μου αλλα με τον fanboysmo που υπάρχει φθάσανε εκει και δεν πρόκειται να φτιάξουν η τιμες .

Επεξ/σία από sharke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Arkin είπε

Δεν εχει νοημα να σπρωξεις χρημα για οποιοδηποτε κινητο. Στο χρονο ηδη εχεις χασει 500-600 ευρω για το τιποτα. Αντε καποτε πες ειχαμε εξελιξεις κτλ τωρα καθε χρονο περνεις πρακτικα το ιδιο κινητο απλα με αλλο cpu. Χιλιες φορες να παρεις ενα διετιας flagship s21 Ultra μεταχειρισμενο στα 500-600 ευρω καινουργιο παρα ενα s23 ultra στα 1400. Απλα κλεβουν οι εταιριες με τετοιες τιμες να ξερετε. 

Έβαλα μέσα το Αν…

Ο καθένας κάνει ότι του αρέσει με τα λεφτά του….

13 ώρες πριν, sharke είπε

android καθαρο μονο η sony εχει οπως και στης tv. με τα αλλα παίρνεις και παράσημο μαζι με το android 😉

συμφωνω φιλε μου αλλα με τον fanboysmo που υπάρχει φθάσανε εκει και δεν πρόκειται να φτιάξουν η τιμες .

Απεχθάνομαι το καθαρό Android….είναι πολυ άσχημο για τα μάτια μου….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Arkin είπε

Δεν εχει νοημα να σπρωξεις χρημα για οποιοδηποτε κινητο. Στο χρονο ηδη εχεις χασει 500-600 ευρω για το τιποτα. Αντε καποτε πες ειχαμε εξελιξεις κτλ τωρα καθε χρονο περνεις πρακτικα το ιδιο κινητο απλα με αλλο cpu. Χιλιες φορες να παρεις ενα διετιας flagship s21 Ultra μεταχειρισμενο στα 500-600 ευρω καινουργιο παρα ενα s23 ultra στα 1400. Απλα κλεβουν οι εταιριες με τετοιες τιμες να ξερετε. 

Η διάδοση των προγραμμάτων συμβολαίων είναι από τους μεγαλύτερους παράγοντες αύξησης τιμών επίσης μεταξύ των άλλων γνωστών παραγόντων. 

Σε χώρες όπως εδώ Αγγλία αν δεν είχες ποτέ ναυαρχίδα μπορείς να βάλεις συμβόλαιο με συσκευή, να πληρώνεις κάνα 80αρι ανά μήνα και με το πέρας της διετίας επιστρέφεις την συσκευή για καινούργια και σου μειώνει το κόστος της επόμενης κατά 30% ή παραπάνω χώρια τα όποια μπόνους. 

Όπως καταλαβαίνεις μόνο η αρχική σου επένδυση θα σου κοστίσει σχετικά ακριβά. Με κάθε νέο συμβόλαιο θα έχεις νέα συσκευή ανά διετία σχετικά οικονομικά. 

Είναι κακή επιλογή να πάρεις παλιότερη συσκευή με την συγκεκριμένη μέθοδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2023 στις 7:27 ΜΜ, SeNNinhA είπε

Καλά με κάψατε μερικοί εδώ.

Σε προηγούμενο άρθρο υπήρχαν γκρίνιες γιατί το Huawei P60 pro με τις εξαιρετικές κάμερες και όπως πάντα ποιότητα κατασκευής κοστίζει στα 1300 αλλά έχει Snap gen1 και όχι 2 και δεν έχει 5G και εδώ ειμαστε μια χαρά να τιμολογουμε κοντά στα 500 ένα κινητό με Snap 695! γιατί η Sony έχει όνομα και ποιότητα.

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ τα λεφτά μου τα πονάω και θέλω Value for money σε κάθε περίπτωση. Και η Sony την αγαπάω αλλά κάθε φορά βάζει τους χειρότερους επεξεργαστές που μπορεί να βάλει πάνω σε ένα κινητό.

Κράζουμε την Apple για τις τιμές αλλά εδώ το κάνουμε αβαβα.

Τι να πω!

O 695 μπαίνει καθαρά για την διάρκεια της μπαταρίας. Αν δείς αυτονομία που έχει το τηλέφώνο, ειδικά για ουσιαστικά μικρό και ελαφρύ τηλέφωνο,, σπάει όλα τα ρεκόρ. Το να πετύχεις μέχρι και 20 ώρες screen on time δεν γίνεται με άλλα τηλέφωνα,, το IV βγάζει 2 γεμάτα 24ώρα με τυπική χρήση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους συσκευή με jack και η selfie camera εκτός οθόνης. Ούτε τρούπες ούτε νησιά ούτε τίποτα. Οθόνη μόνο να χαρεί το μάτι σου. Σε όλα αυτά να βάλουμε την αναβάθμιση στις καμερες που σύμφωνα με τα πρώτα reviews είναι πολύ καλή αλλά και τα υποστηριζόμενα φορμα ήχου και εικόνας. Δεν κρύβω πως περίμενα κάμερα αντίστοιχη του Xperia Pro-I σε hardware αλλά ίδωμεν τα αποτελέσματα. Κάτι μου λέει πως βρήκα τον αντικαταστάτη του OP 7T pro. Αν σκεφτούμε ότι σου δίνει δώρο τα κορυφαία wh-1000xm5 (τα οποία έχω και είναι τρομερά), τότε θεωρώ πως είναι ελκυστικό πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...