Προς το περιεχόμενο

Developer από Fiverr


Thechosennone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διατηρώ ένα website με portfolio και blog δημιουργημένο στο squarespace. Έχω βελτιώσει σε ικανοποιητικό βαθμό το SEO (100), Best Practices (92)και το Accessibility(96) χρησιμοποιώντας διάφορα εργαλεία audit  αλλά το Performance (33) που είναι ιδιαίτερα σημαντικό στο Pagespeed insights παραμένει χαμηλό στο mobile αν και το site ειναι mobile responsive. Δυστυχώς δεν γνωρίζω πως να το βελτιώσω οπότε σκέφτηκα να επιλέξω εναν dev απο το fivver. Μάζεψα κάποιες προσφορές αλλά καθώς ειναι η πρώτη φορά που θα χρησιμοποιήσω την συγκεκριμένη πλατφόρμα θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι ασφαλής και το τι πρέπει να προσέξω στην επιλογή dev. Οι περισσότεροι που έχω επιλέξει έχουν 5 αστέρια, διάβασα τις κριτικές τους και μου υπόσχονται 80-100 speed. 

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από Thechosennone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Thechosennone είπε

Διατηρώ ένα website με portfolio και blog δημιουργημένο στο squarespace. Έχω βελτιώσει σε ικανοποιητικό βαθμό το SEO (100), Best Practices (92)και το Accessibility(96) χρησιμοποιώντας διάφορα εργαλεία audit  αλλά το Performance (33) που είναι ιδιαίτερα σημαντικό στο Pagespeed insights παραμένει χαμηλό στο mobile αν και το site ειναι mobile responsive. Δυστυχώς δεν γνωρίζω πως να το βελτιώσω οπότε σκέφτηκα να επιλέξω εναν dev απο το fivver. Μάζεψα κάποιες προσφορές αλλά καθώς ειναι η πρώτη φορά που θα χρησιμοποιήσω την συγκεκριμένη πλατφόρμα θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι ασφαλής και το τι πρέπει να προσέξω στην επιλογή dev. Οι περισσότεροι που έχω επιλέξει έχουν 5 αστέρια, διάβασα τις κριτικές τους και μου υπόσχονται 80-100 speed. 

Ευχαριστώ.

Για seo το θες? 

Δεν θα έχει ιδιαίτερη σημασία να το κάνεις αυτό. Δεν θα κερδίσεις τίποτα,εαν το κάνεις για τον εαυτό σου και θες να δεις όλα τα νούμερα πάνω από χ αριθμό.. Τότε οκ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...