Προς το περιεχόμενο

Μεγαλύτερες διαφημίσεις χωρίς δυνατότητα παράλειψης έρχονται στην έκδοση του YouTube για τηλεοράσεις


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμπρός καλό μου adblock...

Ξέρω δεν είναι σωστό αλλά είναι μια λύση...

 

Αν πιέσει πολύ τα πράγματα το youtube, όσο και "αυτοκράτορας" να αισθάνεται, δεν θα είναι πλέον δύσκολο να πάρει κάποιος άλλος σιγά-σιγά τη θέση του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, ggelhsva said:

Γνωρίζει κανείς, το pi-hole κόβει τις διαφημίσεις του YouTube στην τηλεόραση;

Εδώ και αρκετό δυστυχώς όχι.

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

21 λεπτά πριν, ggelhsva είπε

Γνωρίζει κανείς, το pi-hole κόβει τις διαφημίσεις του YouTube στην τηλεόραση;

Δυστυχως οχι πλεον.

50 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Καλά το λες, νομίζω συνολικά είναι έξι (δεν είμαι αυτός που πληρώνει οπότε ποτέ δεν ασχολήθηκα πόσοι είμαστε 😋)

Φιξντ στο φιξντ.

13 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Youtube Premium Τουρκίας και στο καλό. 

Για τωρα δεν παιζει ρολο απο που και ποσο θα αγορασεις συνδρομη. Τους αρκει να πας στη συνδρομη.
Στα meetings θα δειχνουν γραφηματα με την αυξηση των συνδρομων και οι 3-4-5 managers θα παιρνουν bonus (χιλιαδες ευρω).
Μετα απο λιγα χρονια, το free youtube θα ειναι unusable, εσυ θα εχεις μαθει στο premium, και ξαφνικα θα γινουν πολυ αυστηροι με τα accounts και τα μοιρασματα και λοιπα.
Αν και το Youtube Premium (για το family δεν το εχω τσεκαρει) ειναι αυστηρο με το που παιζει το περιεχομενο. Παραδειγμα, πηρα πρωτα Premium για εμενα, το εβαλα στο κινητο μου, στην τηλεοραση και σαν δευτερο λογαριασμο στο κινητο της γυναικας μου. Οταν εβλεπα youtube σπιτι και η γυναικα πηγαινε δουλεια και ακουγε Youtube Music στο αυτοκινητο, που μου εβγαινε ειδοποιηση στην τηλεοραση οτι ο λογαριασμος μου χρησιμοποιειται αλλου και σταματαγε το βιντεο, αν το ξαναεβαζα, σταματουσε να παιζει στο κινητο της γυναικας. Τωρα εχουμε Youtube Premium Family. 

A, θα ηθελα να μαθω αν μπορεις να καλεσεις λογαριασμους απο αλλες χωρες στο Youtube Premium Family, γιατι εγω ειχα θεμα που το account της συζυγου ειχε αλλη χωρα.

Επεξ/σία από dbrillis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Devil9697 είπε

Εγω βλεπω τιμες 11,99 και 17,99 για το οικογενειακό. Βλεπω κατι λαθος?

Βλέπεις με ευρωπαϊκα τίμια λεφτά. Μιλάμε για Ερντογάν και Μέσσι συναλλάγματα εδώ...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Δεν γράφουμε και έναν οδηγό εδώ για εμάς τους άσχετους, με τι τσάμπα VPN και ποια βήματα θα κάνουμε να πληρώσουμε ως Αργεντινή ή Τουρκία;

με Argentina είναι εύκολο το σεταρισμα με VPN ανοιχτό κ Revolut κάρτα, γύρω στα 1,8€/μηνα νομίζω το premium έρχεται. Εννοείται από account νέο κατά προτίμηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έρχεται recession και η διαφημιστική δαπάνη είναι η πρώτη που κόβεται ή περιορίζεται.

Πράγμα που σημαίνει περισσότερες διαφημίσεις για τα ίδια έσοδα για το YouTube.

Βασικά μιλάμε για το πρώτο recession που θα πρέπει να αντιμετωπίσει το YouTube από τότε που έφυγε από την εποχή του πειραματισμού κάπου στις αρχές της δεκαετίας του 2010.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...