Προς το περιεχόμενο

Μεγαλύτερες διαφημίσεις χωρίς δυνατότητα παράλειψης έρχονται στην έκδοση του YouTube για τηλεοράσεις


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, kisan είπε

Αυτή η χώρα έχει περισσότερους τζαμπατζήδες από όσους μπορεί να ταΐσει 

Ναι γιατί έξω σπρώχνονται ποιος θα πληρώσει πρώτος.🤡😆

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσάμπα youtube που ξέραμε πριν 5 χρόνια έχει περάσει ανεπιστρεπτί.

Κάποτε η Google ήταν η εταιρεία που έδινε τσάμπα video, email, χώρο αποθηκευσης κλπ. Τα πράγματα άλλαξαν και τώρα πρέπει να αλλάξουμε και εμείς απόψεις για όλα αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Ναι γιατί έξω σπρώχνονται ποιος θα πληρώσει πρώτος.🤡😆

Έτσι είναι, δεν ξέρεις εσύ! Επίσης είμαστε και όλη μέρα στα μπουζούκια και ξοδεύουμε χιλιάρικα! Από εκεί σου στέλνω τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, BertaJourdan είπε

κανενα τραγουδακι αντε και κανενα ηχητικο βιβλιο.

α, και την ελληνοφρενεια. Μεχρι εκει.

Ολόκληρη η εκπομπή και χωρίς διαφημίσεις soundcloud ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όλα συμπυκνώνονται σε αυτό:

Τα πάντα γύρω από την ψυχαγωγία/διασκέδαση γίνονται για να μπορέσουν μερικοί μπουρδολόγοι (διαφημιστές, μαρκετίστες) να πουλήσουν φούμα για να αγοράσεις την οποιαδήποτε άχρηστη ηλιθιότητα. Πραγματικά αναπόδραστο

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ggelhsva είπε

Γνωρίζει κανείς, το pi-hole κόβει τις διαφημίσεις του YouTube στην τηλεόραση;

Όχι δυστυχώς, το έχει κάνει ο αδερφός μου να μπλοκάρει όλες τις διαφημίσεις αλλά στο YouTube δεν παίζει 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, dchatz είπε

Το τσάμπα youtube που ξέραμε πριν 5 χρόνια έχει περάσει ανεπιστρεπτί.

Κάποτε η Google ήταν η εταιρεία που έδινε τσάμπα video, email, χώρο αποθηκευσης κλπ. Τα πράγματα άλλαξαν και τώρα πρέπει να αλλάξουμε και εμείς απόψεις για όλα αυτά.

 

5 λεπτά πριν, trelos_ είπε

Έτσι είναι Δυστυχώς όλα τα τζάμπα κάποια στιγμή τελειώνουν

Σας έχει περάσει επιτυχώς βλέπω το παραμύθι ότι σας το έδινε/δίνει τζάμπα. Γνωρίζετε φαντάζομαι για τα δεδομένα σας που συλλέγει και διαχειρίζεται αναλόγως. Δεν καταλαβαίνω γιατί να της το επιτρέπουμε αυτό τζάμπα αφού πλέον θα μας πολιορκεί με διαφημίσεις ή θα σε αναγκάζει να πληρώνεις συνδρομή; Το αποδεχόσουν πριν, για ευνόητους λόγους. Τώρα γιατί;

1 λεπτό πριν, Artman13 είπε

Smart Tube Next και τέλος, ούτε συνδρομές ούτε φασαρία 

Με βλέπω για android tv box να ηρεμήσω. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι λετε περι εκδοσεις ταγιπ κ μεσσι το ξερετε οτι το επομενο βημα θα ειναι οτι προσπαθει να κανει και το νετφλιξ με τις αντιστοιχες δικες τους εκδοσεις ταγιπ και μεσσι....

Προσωπικα εμενα ηδη μου εχει σπασει τα νεύρα με τις διαφημισεις που παιζουν καθε τρεις και λιγο στην τηλεοραση και να φανταστειτε δεν τις βλεπω αμεσα αλλα εμμεσα γιατι τις ακουω που παιζουν οταν βλεπει η μικρη τα δικα της...Στο pc εχω τo adblock k στο κινητο το Revanced και ακομη εχω την ησυχια μου..Αλλα αμα τελικα φαμε ακυρο στο μελλον απο αυτα μας βλεπω και εμας με εκδοσεις ταγιπ και μεσσι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Nick77 είπε

SmartTubeNext app εγκαθιστώντας το apk.
Δεν ξέρω σίγουρα αν δουλεύει για εγκατάσταση στην ίδια τη smart tv, πάντως στα android tv boxes δουλεύει πένα.

Δουλεύει κανονικά σε Sony Android tv

9 ώρες πριν, feelihipo είπε

Το SmartTubeNext είχε σοβαρά προβλήματα με 4κ, όπως stremio κλπ

Τι προβλήματα; εμένα δουλεύει μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.8€ το μηνα οικογενειακο για 5 ατομα τουρκικο.. 

Κανετε ολους τους λογαριασμους google πισω απο vpn, ρυθμιζετε στο google pay του κυριου λογαριασμου μια καρτα (κατα προτιμηση ρεβο) με μια τυχαια τουρκικη διευθυνση (κανα starbucks, mcdonalds κτλ που θα βρειτε στο μαπς), αγοραζετε συνδρομη και βαζετε και τα αλλα μειλς στην οικογενεια.

Μετα μπαινετε χωρις βπν απο οπου θελετε πληρωνοντας τουρκικη τιμη

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, icenex είπε

Οσοι λετε περι εκδοσεις ταγιπ κ μεσσι το ξερετε οτι το επομενο βημα θα ειναι οτι προσπαθει να κανει και το νετφλιξ με τις αντιστοιχες δικες τους εκδοσεις ταγιπ και μεσσι....

Προσωπικα εμενα ηδη μου εχει σπασει τα νεύρα με τις διαφημισεις που παιζουν καθε τρεις και λιγο στην τηλεοραση και να φανταστειτε δεν τις βλεπω αμεσα αλλα εμμεσα γιατι τις ακουω που παιζουν οταν βλεπει η μικρη τα δικα της...Στο pc εχω τo adblock k στο κινητο το Revanced και ακομη εχω την ησυχια μου..Αλλα αμα τελικα φαμε ακυρο στο μελλον απο αυτα μας βλεπω και εμας με εκδοσεις ταγιπ και μεσσι.

 

Εμένα ο μικρός από 5 ετών όταν ήταν ήξερε και τις σκίπαρε 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...