Προς το περιεχόμενο

Δώρο ΑΝΤ1+ για τον Μάϊο


laz_pra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δίνουν κουπόνι σε ένα festival το οποίο ισχύει για όλους!

Μπαίνεις στη σελίδα https://welcome.antennaplus.gr/, επιλέγεις "Έχεις κωδικό προσφοράς; Εξαργύρωσε εδώ" και συμπληρώνεις τον κωδικό 7894561233216549.

image.png.bd2b5dd625eec768a86872269eb4b897.png

 

image.png.b0197681cdb86eb2449f19ef1a8a73c1.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βαζεις τον κωδικο και φυσικα μετα σου ζηταει στοιχεια καρτας γιατι μολις ληξει η προσφορα (που κραταει 30 μερες) , θα αρχισει να χρεωνει. Αυτη την πατεντα στις συνδρομες που σου λενε "ειναι δωρεαν για ΧΧ μερες , αλλα δωστε μας και τα στοιχεια της καρτας για να σας χρεωσουμε μετα τις ΧΧ μερες γιατι υπολογιζουμε οτι θα ξεχασετε να κανετε το cancel" , πολυ θα ηθελα να μου πει καποιος ποιος την σκεφτηκε.

Ρε φιλε , ειναι δωρεαν , δώστο δωρεαν και αν θελω να το συνεχισω θα βαλω ΤΟΤΕ τα στοιχεια της καρτας μου. Οτιδηποτε αλλο εκ των προτερων ειναι κουτοπονηρια. Κατι τετοια εκανε και το netflix και του δωσα ακυρο...

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 17
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προτείνω χρήση του κωδικού τουλάχιστον από αύριο και έπειτα, έτσι ώστε με τις 30 ημέρες να σας καλύψει έως και τον αγώνα του Καναδά (18/6 στις 21:00).

Επόμενος αγώνας μετά τον Καναδά στις 2/7, οπότε ο κωδικός δεν θα σας καλύψει ακόμα και αν ενεργοποιηθεί στις 31/5.

Χρυσή τομή, θεωρώ, ιδίως αν δεν θα σας ενδιαφέρει κάτι άλλο πέραν του F1 περιεχομένου και δεν θέλετε να ρισκάρετε τη λήξη της προσφοράς:

ενεργοποίηση κάποια στιγμή εντός αυτού του Σαββατοκύριακου.

Επεξ/σία από dim_plo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
59 λεπτά πριν, laz_pra είπε

Δίνουν κουπόνι σε ένα festival το οποίο ισχύει για όλους!

Μπαίνεις στη σελίδα https://welcome.antennaplus.gr/, επιλέγεις "Έχεις κωδικό προσφοράς; Εξαργύρωσε εδώ" και συμπληρώνεις τον κωδικό 7894561233216549.

image.png.bd2b5dd625eec768a86872269eb4b897.png

 

image.png.b0197681cdb86eb2449f19ef1a8a73c1.png

Ποιος ενας μηνας κυριε TS; Στον τιτλο γραφει οτι ειναι για την F1. 

Βλεπω την εικονα οτι λεει οτι αφορα (ολες) τις μεταδοσεις του Μαιου. Αυτος ειναι λογικα ο μηνας. Αρα αφου εχει ακυρωθει αυτου του 3ημερου λογω των πλημμυρων, εχει μεινει μονο ενας αγωνας, στο Μονακο 28 Μαιου. Ισχυει κατι διαφορετικο απο αυτα που γραφει η εικονα που εχεις παραθεσει;

Τελος η εικονα παροτι πανω πανω εχει "τιτλο" και το παρουσιαζει σαν να ειναι "F1 για ολο τον Μαιο" , πεταει παρακατω και κειμενακι (μαρκετιν μηπως και ασχετο με το "δωρο"; ) και για σειρες κλπ, επομενως αν γνωριζεις πες μας αν αφορα μονο την F1 ή ολο το προγραμμα του καναλιου.

Ευχαριστουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ποιος ενας μηνας κυριε TS; Στον τιτλο γραφει οτι ειναι για την F1. 

Βλεπω την εικονα οτι λεει οτι αφορα (ολες) τις μεταδοσεις του Μαιου. Αυτος ειναι λογικα ο μηνας. Αρα αφου εχει ακυρωθει αυτου του 3ημερου λογω των πλημμυρων, εχει μεινει μονο ενας αγωνας, στο Μονακο 28 Μαιου. Ισχυει κατι διαφορετικο απο αυτα που γραφει η εικονα που εχεις παραθεσει;

Τελος η εικονα παροτι πανω πανω εχει "τιτλο" και το παρουσιαζει σαν να ειναι "F1 για ολο τον Μαιο" , πεταει παρακατω και κειμενακι (μαρκετιν μηπως και ασχετο με το "δωρο"; ) και για σειρες κλπ, επομενως αν γνωριζεις πες μας αν αφορα μονο την F1 ή ολο το προγραμμα του καναλιου.

Ευχαριστουμε.

η εικόνα που έχω ανεβάσει περιγράφει το προϊόν που παίρνεις με την εξαργύρωση του κωδικού. Οπότε καταλαβαίνω ότι περιλαμβάνει όλο το πρόγραμμα και F1 για το Μάιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 λεπτά πριν, laz_pra είπε

η εικόνα που έχω ανεβάσει περιγράφει το προϊόν που παίρνεις με την εξαργύρωση του κωδικού. Οπότε καταλαβαίνω ότι περιλαμβάνει όλο το πρόγραμμα και F1 για το Μάιο. 

Αρα λες τωρα πως αφορα μονο τον Μαιο, αρα για 11 ημερες ακομα και οχι αυτο που λενε αλλοι για ενεργοποιηση 3 μερες πριν φυγει ο Μαιος για να εχουν και Ιουνιο. Αυτο λες;

Ο τιτλος παντως λεει αλλο πραγμα "1 μήνας δώρο ΑΝΤ1+ με κουπόνι για F1!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Αρα λες τωρα πως αφορα μονο τον Μαιο, αρα για 11 ημερες ακομα και οχι αυτο που λενε αλλοι για ενεργοποιηση 3 μερες πριν φυγει ο Μαιος για να εχουν και Ιουνιο. Αυτο λες;

εγώ λέω ότι παίρνεις συνδρομή για ένα μήνα από τη στιγμή που χρησιμοποιείς το κουπόνι και αυτή περιλαμβάνει ΟΛΟ το πρόγραμμα του ΑΝΤ1+ και F1 μέχρι τέλος Μαϊου. Αυτό λέει η εικόνα τουλάχιστον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν τυχον καποιος το εκανε, ας μας πει λοιπον τι ισχυει για να φτιαξουμε τον τιτλο αλλα και για να ξερουμε τι θα εχουμε αν το κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έχω κάνει και βλέπω τα πάντα και F1 που έχει στα αθλητικά. Τώρα μέχρι πότε θα ισχύει αυτό δεν μπορώ να το δω... Πιστεύω μέχρι 31/5 απ ότι λέει αυτο :

 

image.png.b0197681cdb86eb2449f19ef1a8a73c1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Δώρο ΑΝΤ1+ για τον Μάϊο
  • Moderators
9 ώρες πριν, laz_pra είπε

Παιδιά εγώ έχω κάνει και βλέπω τα πάντα και F1 που έχει στα αθλητικά. Τώρα μέχρι πότε θα ισχύει αυτό δεν μπορώ να το δω... Πιστεύω μέχρι 31/5 απ ότι λέει αυτο :

Αλλαξε λοιπον ο τιτλος με βαση αυτο που πιστευεις και εσυ και φαινεται μαλλον στην φωτο. 

Μα ειναι δυνατον μεσα στις ρυθμισεις του λογαριασμου σας, να μην γραφει πότε ειναι η επομενη χρεωση στην καρτα; Απο εκει φαινεται για ποσο ισχυει η προσφορα. Αν ειναι για 30 ημερες ή μονο για τις ημερες του Μαϊου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξτε πολύ καλά τι κάρτα θα δηλώσετε καθώς υπάρχουν συνδρομητές που ακόμα προσπαθούν να ακυρώσουν τη μηνιαία χρέωση από το Μουντιάλ.

Μιλάμε για υπηρεσία ανέκδοτο καθώς και η ποιότητα εικόνας είναι για γέλια. 
 

ΜΕΓΑΛΗ προσοχή λοιπόν.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κλαμα ειναι και η προωθητικη εικονα του ANT1 (περιεργο...), που επανω λεει "F1 για ολο τον Μαιο", και απο κατω λεει "δωρεαν για 30 ημερες". Ειναι λες και επετρεπαν ενεργοποιηση ΜΟΝΟ την 1η Μαιου ετσι ωστε να στεκει αυτο το κειμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εχεις για τιποτα τζιμανια εκει στον Αντ1?

Απο τα πιο αχρηστα καναλια. Και μονο μετα την ξεφτιλα του Μουντιαλ εχουν γινει περιγελος. Ουτε περιφορα επιταφιου δεν ειναι ικανοι να μεταδωσουν χωρις θεματα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...