Προς το περιεχόμενο

Φόρμα για έσοδα-έξοδα


RedPriest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα , θέλω να βρω ή να φτιαξω μια φόρμα όπου θα μπορώ να βάζω τα έσοδα και τα έξοδα κάθε μέρα και να βλέπω στατιστικά τελος του μήνα .

Απλά θέλω τα έξοδα να ειναι αναλυτικά π.χ ρεύμα / κάβα / αναλώσιμα / μισθοί κτλπ . 
ωστε να έχω μια καλύτερη εικόνα. 
 

Αυτό γίνεται αυτήν την στιγμή με χαρτι και μολύβι απλά θα ήθελα να κάνω λίγο πιο εύκολη την διαδικασία και να κρατάω αρχείο . 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, RedPriest είπε

Καλησπέρα , θέλω να βρω ή να φτιαξω μια φόρμα όπου θα μπορώ να βάζω τα έσοδα και τα έξοδα κάθε μέρα και να βλέπω στατιστικά τελος του μήνα .

Απλά θέλω τα έξοδα να ειναι αναλυτικά π.χ ρεύμα / κάβα / αναλώσιμα / μισθοί κτλπ . 
ωστε να έχω μια καλύτερη εικόνα. 
 

Αυτό γίνεται αυτήν την στιγμή με χαρτι και μολύβι απλά θα ήθελα να κάνω λίγο πιο εύκολη την διαδικασία και να κρατάω αρχείο . 
 

Με ενα excelακι νομιζω θα κανεις σωστη δουλεια

https://www.google.com/search?q=income+expenses+excel&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sxsrf=APwXEdek0Lls04t6HLfPBTb33YAPZKtXIw%3A1685277295638&ei=b0pzZMG-Jqzn7_UPpoyViAc&oq=income+expenses+excel&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBQgAEMsBMgUIABDLATIFCAAQywEyBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeOgoIABBHENYEELADOgcIIxDqAhAnOgoIIxDqAhAnEIsDOgcIIxCKBRAnOgsIABCABBCxAxCDAToOCC4QgAQQsQMQxwEQ0QM6EQguEIAEELEDEIMBEMcBENEDOgQIIxAnOg4ILhCABBCxAxCDARDUAjoHCAAQigUQQzoICAAQgAQQsQM6CwguEIAEELEDEIMBOhEILhCABBCxAxCDARDHARCvAToFCAAQgAQ6BQguEIAEOggIABAWEB4QD0oECEEYAFDUFFjsPWDtP2gDcAB4AIABwgGIAawakgEEMC4yMpgBAKABAbABD7gBAsABAcgBCA&sclient=mobile-gws-wiz-serp

Επεξ/σία από Titos301
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...