Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy g7 32"


zgiorgos10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η Samsung αλλάζει τις ονομασίες ανάλογα σε ποια αγορά προορίζεται το μοντέλο και την ημερομηνία κατασκευής. Πιθανόν να υπάρχουν και αλλαγές στις θύρες εισόδου εξόδου στο κάτω μέρος της οθόνης αλλά και στο firmware.

Με μια γρήγορη ματιά το Π λέει οτι η φθηνότερη έχει μόνο HDMI USBx2 ενώ η 2η έχει έξτρα 2 displayport και audio headphone jack

αν δε σε νοιάζουν αυτά παίρνεις τη φθηνότερη. Είναι μοντέλα πάντως του 2020 και ίσως είναι ξεστοκάρισμα για τα επόμενα μοντέλα που παρουσιάζονται άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, zgiorgos10 said:

Στη Samsung που ρώτησα μου είπαν ότι η πιο φθηνή είναι το τελευταίο μοντέλο πάντως...

 

έ άμα ρώτησες στη samsung εμείς τι να πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, zgiorgos10 είπε

Στη Samsung που ρώτησα μου είπαν ότι η πιο φθηνή είναι το τελευταίο μοντέλο πάντως...

Αν δεν ζητήσεις το model, άκρη δεν θα βγάλεις. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι η 410€, που είναι η πιο φθηνή, είναι η τελευταία και δίνουν ακριβότερα μοντέλα του '20. Στις 483€ & 649€, θα βρεις αξιολογήσεις από το' 20. Κι η φθηνή τού '20 θα' ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την αντίστοιχη odyssey αλλά την πιο μικρή. Προσωπικά δεν θα την συνιστούσα. Μου έχει χαλάσει μέσα σε ένα χρόνο μια φορά το πάνελ, την πήγα αντιπροσωπεία, μου δώσανε νέα οθόνη και πάλι μου κάνει θεματακια. Μακρυά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/6/2023 στις 9:26 ΠΜ, Aggeluska είπε

Έχω την αντίστοιχη odyssey αλλά την πιο μικρή. Προσωπικά δεν θα την συνιστούσα. Μου έχει χαλάσει μέσα σε ένα χρόνο μια φορά το πάνελ, την πήγα αντιπροσωπεία, μου δώσανε νέα οθόνη και πάλι μου κάνει θεματακια. Μακρυά.

Πέρασες μια Οδύσσεια σα να λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...