Προς το περιεχόμενο

Google drive - σχεδον γεματο προβλημα


Titos301

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειδα ξαφνικα χθες οτι εχει σχεδον γεμισει ο χωρος στο google και κυριως λογω του google drive

ναι εχω αρχεια στο drive που συγχρονιζω με το pc αλλα αντε να ειναι 2-3 GB πως θα βρω τι φταιει;

image.png.306f54e5ac7ffe3a56325460bc4df76f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τελικά έφταιγε το viber google drive backup, το οποιο δεν φαινεται πουθενα οταν μπεις στο google drive, 

λυση -> μπαινουμε google drive, παταμε το γραναζι πανω δεξια, επιλεγουμε ρυθμισεις και μετα επιλεγουμε διαχειρηση εφαρμογων, βρισκουμε το viber και επιλεγουμε ή αποσυνδεση ή διαγραφη δεδομενων αναλογα με το τι θελουμε

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Titos301 είπε

Τελικά έφταιγε το viber google drive backup, το οποιο δεν φαινεται πουθενα οταν μπεις στο google drive, 

λυση -> μπαινουμε google drive, παταμε το γραναζι πανω δεξια, επιλεγουμε ρυθμισεις και μετα επιλεγουμε διαχειρηση εφαρμογων, βρισκουμε το viber και επιλεγουμε ή αποσυνδεση ή διαγραφη δεδομενων αναλογα με το τι θελουμε

 

Αν δεν θες να συγχρονίζεις το Backup από την εν λόγω εφαρμογή γιατί δεν το απενεργοποιείς από την ίδια και το αλλάζεις από το GDrive?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kormos είπε

Αν δεν θες να συγχρονίζεις το Backup από την εν λόγω εφαρμογή γιατί δεν το απενεργοποιείς από την ίδια και το αλλάζεις από το GDrive?

ναι αν θελεις μονο να διακοψεις το συγχρονισμο γινεται και μεσω της εφαρμογης, εγω ηθελα να διαγραψω και το backup, επειδη ειδα και τις 2 επιλογες στη σελιδα google drive το ανεφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Titos301 είπε

ναι αν θελεις μονο να διακοψεις το συγχρονισμο γινεται και μεσω της εφαρμογης, εγω ηθελα να διαγραψω και το backup, επειδη ειδα και τις 2 επιλογες στη σελιδα google drive το ανεφερα.

Α εντάξει 🤓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...