Προς το περιεχόμενο

Stoiximan για αλλον


gppapado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά,

Έχω ένα γνωστό στο εξωτερικό που θέλει να παίξει στο stoiximan. Επειδή δε μπορεί να κάνει λογαριασμό λόγω του ότι το stoiximan είναι διαθέσιμο μόνο Ελλάδα και Κύπρο, μου ζήτησε να κάνω λογαριασμό στο όνομα μου και να του τον παραχωρισω. Επειδή είμαι κάπως σκεπτικός θα ήθελα να ρωτήσω,

1) αρχικά μπορει να δηλώσει δικό του τραπεζικό λογαριασμό, ούτως ώστε να μην έχω εγώ μπλεξίματα με την τράπεζα (εγώ προς το παρόν δεν έχω εισόδημα)

2) υπάρχει κάποια περίπτωση να εκτεθώ εγώ κάπως;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγχωρέστε με αν οι ερωτήσεις είναι χαζές καθώς δεν έχω ουδεμία σχέση με στοιχηματικες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοιχηματικό λογαριασμό online κάνουμε ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ στο όνομα μας και το χρησιμοποιούμε ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ αυτό είναι ΝΟΜΟΣ. Κανείς άλλος. Ας δοκιμάσει εκεί που είναι την betano αν είναι διαθέσιμη γιατί ο στοίχιμαν έχει για εξωτερικό αλλά σε συγκεκριμένες χώρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το νόμιμο, αλλά και το πρακτικό, εγώ θα ρωτήσω και το λογικό.

Εκεί που μένει δεν έχει πρόσβαση σε στοιχηματικές; Όλες οι μεγάλες προσφέρουν στοιχήματα για όλα τα πρωταθλήματα. Stoiximan σώνει και ντε, δε του κάνει καμία άλλη από τις δεκάδες που υπάρχουν; 

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πούμε υποθετικά οτι του φτοιάχνεις εσύ το λογαριασμό με τα δικά σου στοιχεία και του τον παραχωρείς , και ας πούμε πάλι υποθετικά οτι καταφέρνει να παίζει μέσω vpn για να μην φαίνεται οτι παίζει από εξωτερικό (που δεν, αλλά ας πούμε οτι τα καταφέρνει).

Και τώρα η ερώτηση του ενός εκατομμυρίου : Έχεις την εντύπωση οτι σε περίπτωση νίκης κάποιου σεβαστού ποσού οτι θα πάρει κάτι ο φίλος σου ή εσύ ; Κάτι θα πάρετε βέβαια αλλά δεν θα είναι χρήμα.Το μόνο σίγουρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο κ βασικό πρόβλημα που θα αντιμετωπίσει ο φίλος σου είναι οτι αν και είναι πιθανό να κάνει κατάθεση, σίγουρα δεν θα τον αφήσει να κάνει ανάληψη. Μιάς και το όνομα του λογαριασμού θα διαφέρει απο το όνομα κατόχου της κάρτας.

Παλιότερα είχα κάνει καταθεση απο κάρτα του αδεργού μου. έγινε η κατάθεση αλλα στην ανάληψη κολλησε το συστημα, διότι πρέπει να κάνεις ανάληψη στην κάρτα όπου έκανες την κατάθεση δεν σε αφήνει δλδ να κάνεις κατάθεση απο άλλη καρτα και ανάληψη σε άλλη κάρτα και ας είναι δικιά σου. κ το βασικότερο χτύπαγε το όνομα κατόχου που ήταν διαφορετικό. 

Οπότε μόνο πρόβλημα θα σου δημιουργήσει. Μην μπείς καν στον κόπο.. Υπάρχουν ένα σωρό site και μέσω vpn να παίζει όπου θέλει.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vidias.m είπε

Το πρώτο κ βασικό πρόβλημα που θα αντιμετωπίσει ο φίλος σου είναι οτι αν και είναι πιθανό να κάνει κατάθεση, σίγουρα δεν θα τον αφήσει να κάνει ανάληψη. Μιάς και το όνομα του λογαριασμού θα διαφέρει απο το όνομα κατόχου της κάρτας.

Παλιότερα είχα κάνει καταθεση απο κάρτα του αδεργού μου. έγινε η κατάθεση αλλα στην ανάληψη κολλησε το συστημα, διότι πρέπει να κάνεις ανάληψη στην κάρτα όπου έκανες την κατάθεση δεν σε αφήνει δλδ να κάνεις κατάθεση απο άλλη καρτα και ανάληψη σε άλλη κάρτα και ας είναι δικιά σου. κ το βασικότερο χτύπαγε το όνομα κατόχου που ήταν διαφορετικό. 

Οπότε μόνο πρόβλημα θα σου δημιουργήσει. Μην μπείς καν στον κόπο.. Υπάρχουν ένα σωρό site και μέσω vpn να παίζει όπου θέλει.. 

Αν δηλώσουμε το δικό του iban μόνο; δηλαδή ο μόνος τραπεζικός λογαριασμός που θα υπάρχει θα είναι ο δικός του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gppapado είπε

Αν δηλώσουμε το δικό του iban μόνο; δηλαδή ο μόνος τραπεζικός λογαριασμός που θα υπάρχει θα είναι ο δικός του.

αυτό σου λένε, όνομα-στοιχεια ταυτότητας-ΙΒΑΝ πρέπει να είναι σε ενα όνομα.... αρα δεν γινεται να ανοιξεις εσυ με τα στοιχεια σου αλλα το ΙΒΑΝ να ειναι σε αλλο ονομα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pp6210 είπε

αυτό σου λένε, όνομα-στοιχεια ταυτότητας-ΙΒΑΝ πρέπει να είναι σε ενα όνομα.... αρα δεν γινεται να ανοιξεις εσυ με τα στοιχεια σου αλλα το ΙΒΑΝ να ειναι σε αλλο ονομα

Τώρα κατάλαβα. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/6/2023 στις 10:31 ΜΜ, gppapado είπε

Τώρα κατάλαβα. Ευχαριστώ!

Αυτό που ειπαν κ παραπάνω. Θα ανοίξει ο λογαριασμός ίσως κάνει κ κατάθεση, αλλά στην ανάληψη θα τα βρεί σκούρα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...