Προς το περιεχόμενο

Viber σε iphone


Cytheria

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδιά, χρησιμοποιώ αρκετό καιρό το Viber και έχω ένα μόνιμο πρόβλημα, το έψαξα στο google αλλα δεν βρήκα λύση.

Το Viber (το ίδιο το app) μου στέλνει συχνά πυκνά μηνύματα, συνήθως ευχετήρια για κάποια γιορτή και άλλες τέτοιες μαλακίες, εγώ όμως δεν θέλω να λαβαίνω κανένα τέτοιο μήνυμα από το Viber, τα διαγράφω συνεχεια αλλα θα ήθελα να βρω μια πιο μόνιμη λύση γιατί αυτά συνεχίζουν να έρχονται.

Επεξ/σία από Cytheria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι σίγουρος ότι κάτι θα υπάρχει, apps σαν και αυτό συνήθως σου λένε "πλήρωσε μια μηνιαία συνδρομή για να γλιτώσεις τα ads" προσπάθησα να την βρω αλλα απέτυχα, ακόμα και το google δεν γραφει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 14/6/2023 στις 9:33 ΠΜ, Cytheria είπε

Γεια σας παιδιά, χρησιμοποιώ αρκετό καιρό το Viber και έχω ένα μόνιμο πρόβλημα, το έψαξα στο google αλλα δεν βρήκα λύση.

Το Viber (το ίδιο το app) μου στέλνει συχνά πυκνά μηνύματα, συνήθως ευχετήρια για κάποια γιορτή και άλλες τέτοιες μαλακίες, εγώ όμως δεν θέλω να λαβαίνω κανένα τέτοιο μήνυμα από το Viber, τα διαγράφω συνεχεια αλλα θα ήθελα να βρω μια πιο μόνιμη λύση γιατί αυτά συνεχίζουν να έρχονται.

Δεν μου γίνεται τόσο συχνά αυτό, για να με κάνει να ψάξω λύση. Δες μήπως υπάρχει κάποια επιλογή που μπορείς ν' απενεργοποιήσεις στο κομμάτι των ρυθμίσεων. 

Ρυθμίσεις > Ιδιωτικό απόρρητο > Προσωπικά δεδομένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...