Προς το περιεχόμενο

Motherboard για P4 ?


sangelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω εναν P4 2.4Ghz και θα ηθελα μια μητρικη περιπου στα 100-110 euro τελικη τιμη. Εχετε να προτεινετε κατι; Ειχα αγορασει πριν μερικες μερες απο το stock house του πλαισιου μια ASUS P4P800 deluxe η οποια ομως παρουσιαζει προβληματα και θα παω για αλλαγη :X :X Οταν την αγορασα μου ειπαν οτι ειναι καινουργια αλλα πλεον αμφιβαλλω παρα πολυ! Αν μπορει καποιος να βοηθησει στην επιλογη μητρικης θα τον ευχαριστουσα πολυ. Για την Abit AI7(119euro) h ABIT IS7-E (90euro) τι γνωμη εχετε;Να σημειωσω οτι κυριως με ενδιαφερει η σταθεροτητα του συστηματος και οχι το overclocking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε την AI7...ειναι πολυ καλο και δυνατο board...

 

ρευματα εχει να δωσει και σε μνημη και σε επεξεργαστη...ακομα και αν στο μελλον 8ελησεις να ασχολη8εις με οβερκλοκινγκ 8α εχεις οτι χρειαζεται...η αν 8ελησεις να την πουλησεις μετα...

 

εφτιαξα προσφατα ενα συστημα σε φιλο με αυτην και εναν 3.0....προφανως κανενα προβλημα και στα8εροτατο...τεσταρα και κλοκαρισμενο βεββαια.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Για την ABIT IS7-E τι γνωμη εχετε ρε παιδια? Επειδη ειναι σχετικα φτηνο motherboard ή καποια αλλη μητρικη σε αυτη περιπου την τιμη;

knightmare, τους ρωτησα αν ειναι καινουργια και μου ειπαν ναι (stock και καλα). Προφανως την πατησα αλλα θα παω αυριο κιολας να την αλλαξω γι'αυτο ζητω την βοηθεια σας στην επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο φιλε μου τουλαχιστον οσοι διαβαζουν το forum να ξερουν τι μας πουλανε. Σχετικα με μητρικη θα ειχες να προτεινεις εσυ κατι; Σε αυτα περιπου τα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...