Προς το περιεχόμενο

Kaspersky


goutza

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας.

Γνωριζει κανεις απο kaspersky?Προσπαθω να κανω ενα file execute ωστε το antivirus να μην το σκαναρει και μου βγαλει πως ειναι ιος αλλα τιποτα μολις κανω την διαδικασια και το παταω να ανοιξει μου βγαζει πως ειναι ιος .Ειδα σχετικα βιντεο στο yt αλλα τιποτα.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι ποιες ρυθμιζεις βαζεις?Διοτι και εγω απο εκει το κανω αλλα τιποτα.Πρεπει να ειναι κλειστο το antivirus  για να γινει?Ακομη οταν πας να ανοιξω το προγραμμα /αρχειο μου βγαζει πως ειναι ιος και το διαγραφει αντι να "δουλευει" κανονικα αφου το εχω κανει execute

 

Επεξ/σία από goutza
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να διακόψεις τη λειτουργία του "Pause Protection" και μετά να πας και να προσθέσεις στη λίστα των Exceptions ολόκληρο τον φάκελο της εφαρμογής που θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Δεν είμαι σίγουρος αν ειναι το κατάλληλο νήμα για να ρωτήσω, αν μπορεί κάποιος ας μου απαντήσει σε μια ερώτηση, διότι δεν βρίσκω κάτι σε αναζήτηση στο διαδίκτυο. Οι εκδόσεις kaspersky 2023-2024 ως προς το firewall, έχουν λειτουργία allow once & block once;

Ενδιαφέρομαι να αντικαταστήσω το Outpost firewall και μου ειναι πολύ χρήσιμη η λειτουργία αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...