Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια (ασύρματα ακουστικά)


Panagiots_Tsaknakis_123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα χτες βράδυ ασύρματα ακουστικά Music Sound, αλλά τα "μαξιλαράκια" (αν μπορώ να τα πω έτσι), τα πιο μικρά, δεν εφαρμόζουν καθόλου στο αυτί μου, μου πέφτουν όλη την ώρα. Τα πιο μεγάλα δεν το συζητάω καν, δεν μπαίνουν καν στο αυτί μου ούτε μετά βίας. Πήγα σήμερα το πρωί στο κατάστημα να τα επιστρέψω και να πάρω ακουστικά Bluetooth Over Ear, αλλά μου λένε πως δεν τα δέχονται για λόγους υγιεινής και πως μόνο αν παρουσιάσουν κάποιο πρόβλημα εντός της εγγύησης θα μπορώ να τα επιστρέψω. Τι να κάνω τώρα; Μου είναι τελείως άχρηστα... 

Επεξ/σία από Panagiots_Tsaknakis_123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 28/6/2023 στις 1:53 ΜΜ, Panagiots_Tsaknakis_123 είπε

Αγόρασα χτες βράδυ ασύρματα ακουστικά Music Sound, αλλά τα "μαξιλαράκια" (αν μπορώ να τα πω έτσι), τα πιο μικρά, δεν εφαρμόζουν καθόλου στο αυτί μου, μου πέφτουν όλη την ώρα. Τα πιο μεγάλα δεν το συζητάω καν, δεν μπαίνουν καν στο αυτί μου ούτε μετά βίας. Πήγα σήμερα το πρωί στο κατάστημα να τα επιστρέψω και να πάρω ακουστικά Bluetooth Over Ear, αλλά μου λένε πως δεν τα δέχονται για λόγους υγιεινής και πως μόνο αν παρουσιάσουν κάποιο πρόβλημα εντός της εγγύησης θα μπορώ να τα επιστρέψω. Τι να κάνω τώρα; Μου είναι τελείως άχρηστα... 

α) Τα χαρίζεις σε κάποιο δικό σου άτομο

β) Τα βάζεις σε αγγελία, μήπως και φύγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/6/2023 στις 1:53 ΜΜ, Panagiots_Tsaknakis_123 είπε

Αγόρασα χτες βράδυ ασύρματα ακουστικά Music Sound, αλλά τα "μαξιλαράκια" (αν μπορώ να τα πω έτσι), τα πιο μικρά, δεν εφαρμόζουν καθόλου στο αυτί μου, μου πέφτουν όλη την ώρα. Τα πιο μεγάλα δεν το συζητάω καν, δεν μπαίνουν καν στο αυτί μου ούτε μετά βίας. Πήγα σήμερα το πρωί στο κατάστημα να τα επιστρέψω και να πάρω ακουστικά Bluetooth Over Ear, αλλά μου λένε πως δεν τα δέχονται για λόγους υγιεινής και πως μόνο αν παρουσιάσουν κάποιο πρόβλημα εντός της εγγύησης θα μπορώ να τα επιστρέψω. Τι να κάνω τώρα; Μου είναι τελείως άχρηστα... 

Χωρίς να ξέρω πόσο περίεργα μπορεί να είναι σχηματικά τα μαξιλαράκια, ίσως θα μπορούσες να αγοράσεις άλλα, ίσως ακόμα να δοκιμάσεις και από μαξιλαράκια που ξέρεις ότι σου κάνουν μια χαρά. Αλλιώς όπως ειπώθηκε, τα χαρίζεις και πας στα επόμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...