Προς το περιεχόμενο

Που μπορώ να βρω φθηνά ψηφιακά παιχνίδια για Xbox Series S|X;


Sakisoriginal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα σας.εκτος απο το eneba.υπαρχουν αλλες υπηρεσιες για αγορα ψηφιακων παιχνιδιων?και αν μπορειτε να μου προτεινετε αυτες που κ εσεις εμπιστευεστε.και φυσικα χρησιμοποιω κ paypal.θελω να συγκρινω τιμες κ προσφορες πριν κανω καποια αγορα.πχ στο eneba το gears of war 5 το ψηφιακο το εχει στα 25 ευρω.και σε δισκακι στα 15 ευρω απο σκρουτζ.σκεφτομαι μονο ψηφιακα για xbox.γιατι σκεφτομαι ν αγορασω το xbox series s.δυστηχως δεν μπορω να παω σε xbox series x.για να μπορω να εχω πιο πολλες επιλογες.σας ευχαριστω.🙏και ενα τελευταιο.οταν καποιο παιχνιδι π το εχω αγορασει αφου το τερματισω.θα μπορω να το παρω απο τον εσωτερικο της κονσολας.και να το αποθηκευσω σε εξωτερικο δισκο?και μετα αν θελω να ξανα παιξω το ιδιο.να το ξανα εγκαταστησω στην κονσολα?και παλι ευχαριστω.

Επεξ/σία από Sakisoriginal21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες στο allkeyshop.com που έχει συγκριτικά τιμών από διάφορα κλειδάδικα και stores.

ένα αρκετά καλό και αξιόπιστο (όχι ότι με κάποιο άλλο είχα πρόβλημα ποτέ) αλλά ίσως πάντα ένα κλικ πιο ακριβό από τα υπόλοιπα είναι και το instant gaming.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Που μπορώ να βρω φθηνά ψηφιακά παιχνίδια για Xbox Series S|X;
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...