Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με εμφάνιση σελίδας


koritsaros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας έχω μια ιστοσελίδα που έχω φτιάξει κανονικά και κατηγορίες και ετικέτες. Τα άρθρα μου φαίνονται στην Google αλλά όταν πατήσει κάποιος για να εισέλθει στο άρθρο δεν κατευθύνεται στο άρθρο αλλά στην αρχική σελίδα της ιστοσελίδας. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο τι φταίει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/6/2023 στις 9:55 ΠΜ, koritsaros είπε

Καλημέρα σας έχω μια ιστοσελίδα που έχω φτιάξει κανονικά και κατηγορίες και ετικέτες. Τα άρθρα μου φαίνονται στην Google αλλά όταν πατήσει κάποιος για να εισέλθει στο άρθρο δεν κατευθύνεται στο άρθρο αλλά στην αρχική σελίδα της ιστοσελίδας. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο τι φταίει; 

Λείπουν τα βασικά με τόσα νέα νήματα....

Δώσε καλύτερα σε κάποια εταιρεία ή κάποιον του είδους να σου κατασκευάσει αυτό που θέλεις για να βγει σωστό και μετά "πειραματίσου"

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/6/2023 στις 9:55 ΠΜ, koritsaros είπε

Καλημέρα σας έχω μια ιστοσελίδα που έχω φτιάξει κανονικά και κατηγορίες και ετικέτες. Τα άρθρα μου φαίνονται στην Google αλλά όταν πατήσει κάποιος για να εισέλθει στο άρθρο δεν κατευθύνεται στο άρθρο αλλά στην αρχική σελίδα της ιστοσελίδας. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο τι φταίει; 

Χωρίς καν να έχουμε link δύσκολα να μπορεί κάποιος να σε βοηθήσει. Δεν μας λες καν σε τι πλατφόρμα το έχεις φτιάξει. Υποψιάζομαι Wordpress. Απο τι καταλαβαίνω τα url των άρθρων είναι λάθος και σε κάνει redirect στην αρχική σελίδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...