Προς το περιεχόμενο

Steamdeck από το Steam - 20% έκπτωση


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Masamune είπε

Γίνεται να το αγοράσεις και να κόψεις τιμολόγιο για να πάρεις την απαλλαγή του ΦΠΑ;

Νομίζω πως δεν γίνεται μιας και το αγοράζεις μέσω της πλατφόρμας του steam και δεν εχει επιλογή για απαλλαγή φπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Steamdeck από το Steam - 20% έκπτωση
5 hours ago, Masamune said:

Γίνεται να το αγοράσεις και να κόψεις τιμολόγιο για να πάρεις την απαλλαγή του ΦΠΑ;

 Κάνε έναν κόπο και ρώτα τη valve. Απαντάνε κατευθείαν. 
Εξαιρετικό μηχανάκι, ήμουν από τους τυχερούς που το πήρα σχετικά νωρίς.!
Η χρήση που έχει τις τελευταίες μέρες είναι να στριμάρω το game απο το ps5 που είναι στο σαλόνι, στο steam deck στο δωμάτιο , για να μπορώ να αράζω στο κρεβάτι. Αψογο το streaming σε 5gHz δίκτυο !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, xgol είπε

Αν αγορασουμε τη φθηνοτερη εκδοση τι επιλογες εχουμε για επκταση μνημης;

Οι περισσότεροι εχουν την 64 έκδοση και βαζουν μετα 1tb ssd μονοι τους. Εγω εχω πάρει την 64 μεν αλλα για την ωρα είμαι με 512gb sd card που κόστισε 45ε.

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stcp είπε

Έγινε πλέον δύο με τέσσερεις...

Και εγω στο προηγούμενο sale οταν το πηρα ελεγε 2-4 και σε 10 μερες ηταν στα χερια μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Αξιζει το dock οποιος το έχει; Με ενδιαφερουν πολυ οι 2 εξοδοι εικονας.

Όσον αφορά την έκδοση, εγω είχα πάρει το 64 στο προηγούμενο sale στην ιδια τιμη και είχα δωσει και ενα πενηνταρικο για ssd 512 απο alliexpress αρα μου βγηκε 430. Όμως τοτε  οι μεγαλυτερες εκδοσεις ειχαν και αυτες 10%. Τώρα με αυτές τις τιμες πιθανον να πηγαινα και για τη 512 εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, pflipsen είπε

Καλησπέρα. Αξιζει το dock οποιος το έχει; Με ενδιαφερουν πολυ οι 2 εξοδοι εικονας.

Όσον αφορά την έκδοση, εγω είχα πάρει το 64 στο προηγούμενο sale στην ιδια τιμη και είχα δωσει και ενα πενηνταρικο για ssd 512 απο alliexpress αρα μου βγηκε 430. Όμως τοτε  οι μεγαλυτερες εκδοσεις ειχαν και αυτες 10%. Τώρα με αυτές τις τιμες πιθανον να πηγαινα και για τη 512 εκδοση.

Και γιατι να μη παρει καποιος την 64 και να βαλει 1tb ssd που θα του βγει κοντα στα 470 συνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...