Προς το περιεχόμενο

Iphone 12 mini 256gb 475.89€ (μαζί με total support) Κωτσόβολος


stial

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kotsovolos.gr/SearchDisplay?q=iphone+12+mini&storeId=10151

Το μαύρο και το μωβ μόνο. Η παραγγελία μου πέρασε μόνο αφού πρόσθεσα και την ασφάλεια απο κλοπή νερό και πτώση. Περιμένω τις εμπειρίες σας και προβλέψεις για το αν θα παιχτούν άκυρα ή όχι.

Επεξ/σία από stial
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, stial είπε

https://www.kotsovolos.gr/SearchDisplay?q=iphone+12+mini&storeId=10151

Το μαύρο και το μωβ μόνο. Η παραγγελία μου πέρασε μόνο αφού πρόσθεσα και την ασφάλεια απο κλοπή νερό και πτώση. Περιμένω τις εμπειρίες σας και προβλέψεις για το αν θα παιχτούν άκυρα ή όχι.

'Αρα τελική τιμή 475.89 ευρώ!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Iphone 12 mini 256gb 475.89€ (μαζί με total support) Κωτσόβολος

4.5 ωρες χρήσης γραφουν. 

Το τηλεφωνο ειναι discontinued. Μαλλον αληθινη προσφορα ειναι. Παντως δεν τρελαινομαι. 500€ σχεδον και μια μικρη μπαταρια για discontinued iphone χωρις M1

  • Thanks 1
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως που προσπάθησα να παραγγείλω, ενώ μπήκε κανονικά στο καλάθι όταν πήγα να ολοκληρώσω την παραγγελία δεν με άφηνε έλεγε μη διαθέσιμο για αποστολή. οοοταν έβαλα τ.κ. για παραλαβή από κατάστημα μου έβγαλε μόνο το κατάστημα Ηλιούπολης... άρα πιθανολογω ότι παίζει να είναι και εκθεσιακά...το ίδιο μου έβγαλε και για το μαύρο και για το μωβ

Επεξ/σία από dimis_pj
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

15 λεπτά πριν, dimis_pj είπε

Εγώ πάντως που προσπάθησα να παραγγείλω, ενώ μπήκε κανονικά στο καλάθι όταν πήγα να ολοκληρώσω την παραγγελία δεν με άφηνε έλεγε μη διαθέσιμο για αποστολή. οοοταν έβαλα τ.κ. για παραλαβή από κατάστημα μου έβγαλε μόνο το κατάστημα Ηλιούπολης... άρα πιθανολογω ότι παίζει να είναι και εκθεσιακά...το ίδιο μου έβγαλε και για το μαύρο και για το μωβ

Έβαλες την έξτρα ασφαλεια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, malawi είπε

 

Έβαλες την έξτρα ασφαλεια ;

ααα όχι, με την έξτρα ασφάλεια με αφήνει να την ολοκληρώσω...μμμ... περίεργο .. ευχαριστώ για την επισήμανση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...